Засідання Вченої ради факультету № 123 Серпня 2022р.

Засідання Вченої ради факультету № 1 відбудеться 29 серпня 2022 року о 14.30 (онлайн)

Серпень– 2022

1. Про затвердження Плану роботи Вченої ради факультету на 2022-2023 навчальний рік.

Доповідач – секретар Ради факультету проф. Лаврененко В.В.

2. Контроль виконання рішень Вченої ради факультету економіки та управління.

Доповідач – секретар Ради факультету проф. Лаврененко В.В.

3. Про  пріоритетні напрями роботи факультету у 2022/2023 навчальному році.

Доповідач – Голова Вченої ради факультету доц. Востряков О.В.

4. Про  хід та проміжні результати вступної кампанії на освітні програми факультету у 2022 році

Доповідач – Голова Вченої ради факультету доц. Востряков О.В.

5.  Про створення конкурсної комісії з питань переведення з навчання за кошти фізичних та юридичних соіб на навчання за державним замовленням.                                     Доповідач – заступник декана факультету доц. Самійленко А.П.