Факультет економiки та управлiння

Освітня програма "Економіка підприємства"

Рівень вищої освітиперший (бакалаврський)
Освітній ступіньбакалавр
Галузь знань05 «Соціальні та поведінкові науки»
Спеціальність051 «Економіка»
Освітня кваліфікаціябакалавр з економіки
Обсяг програми240 кредитів ЄКТС
Тривалість навчання3 роки 10 місяців
Форма навчанняочна (денна) / заочна / дистанційна
Мова(и) викладанняукраїнська
Візитівка освітньої програми "Економіка підприємства"
Портфоліо освітньої програми
 

 

За освітньою програмою «Економіка підприємства» здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців для провідних українських і зарубіжних компаній, органів державного управління, вищих навчальних закладів, дослідницьких, аналітичних та експертних центрів. 

Якщо ти самостійна та відповідальна людина, вмієш  рахувати гроші та завтра плануєш стати акулою бізнесу  - освіта за спеціалізацією «Економіка підприємства» стане запорукою твого успіху!

На факультеті економіки та управління для потенційних абітурієнтів  започатковано «Школу економіки та управління». Старшокласники мають можливість отримати нові знання та дізнатися більше про спеціалізацію «Економіка підприємства»  пройшовши однойменний модуль у ШЕУ.

 


 


 

 

Відмінності навчання на освітньо-професійній програмі «Економіка підприємства»

 

  • універсальність – широкі можливості працевлаштування в будь-якій сфері де потрібні економічні знання
  • затребуваність - високий попит на ринку праці
  • дохідність - високий рівень заробітної плати
  • перспективність – можливість  в майбутньому заснувати власну компанію й управляти нею

 

 

Навички, які отримує випускник

 

Особи, що навчаються за спеціальністю «Економіка підприємства», набувають знання, навички та професійні компетенції  для виконання всіх видів економічних робіт: бізнес-моделювання, організації операційної діяльності та внутрішньогосподарських виробничих відносин, бюджетування та контролінгу результативності діяльності суб’єкта господарювання,  консультування з економічних питань, викладання економіки в закладах освіти.  


 

 

Сфери працевлаштування випускників програми

 

Випускники програми здатні виконувати професійну роботу в різних лінійних і функціональних підрозділах підприємств усіх форм власності та організаційно-правових форм.

Компанії, в яких працюють випускники спеціальності: Metinvest,  Фоззи Групп, Київстар, МТС Україна, DeloitteTouche, Ernst& Young, KPMG, Оболонь, CarlsbergУкраїна, Roshen, Міронівський хлібопродукт, Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни), Український папір, Metro Cash & Carry Україна, Мотор Січ, Укртелеком,  Баядера Холдинг, KraftFoodsУкраїна, Дарниця, Нова Пошта, Coca-ColaУкраїна,  Розетка, Фармак, Бель Шостка Україна, ПрАТ "Вентиляційні системи" та в багатьох інших.  


 

Текст освітньо-професійної програми "Економіка підприємства" підготовки здобувачів на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за спеціальністю 051 "Економіка"

 

 

  

Остання редакція: 11.03.24