Факультет економiки та управлiння

Практикум від професіонала: цикл практичних семінарів

У 2020 р. за ініціативи гаранта ОПП "Менеджмент проєктів і консалтинг" на другому (магістерському) рівні вищої освіти Вероніки ВЕРБИ на кафедрі менеджменту був започаткований цикл постійно діючих практичних семінарів під назвою "Практикум від професіонала". Ідея проєкту полягала у можливості обговорення під час аудиторних занять актуальних проблем функціонування і розвитку вітчизняного бізнесу разом з керівниками успішних компанії, професійне ментерство слухачів усіх рівнів навчання. З 2021 р. практика залучення представників роботодавців та визнаних експертів у сфері менедменту до аудиторних занять у межах окремих навчальних дисциплін набула поширення на інших освітніх програмах кафедри менеджменту. Запрошеними спікерами практикуму стали представники бізнес-спільноти, відомі топ-менеджери провідних українських та глобальних компаній.

 

Практикум від професіонала на ОПП "Менеджмент бізнес-організацій" на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти
Практикум від професіонала на ОПП "Менеджмент проєктів і консалтинг" на другому (магістерському) рівні вищої освіти

Анонси подій в межах циклу "Практикум від професіонала"

 • Майстер-клас "Трансформація бізнес-моделей сучасних компаній: методологія проведення консалтингового проєкту" від Вадима ЗАДОРОЖНОГО, засновник і CEO  консалтингової компанії OD&D Agency 02.04.2023 р.
 • Ворк-шоп "Застосування інструментів гнучкого управління проєктами: погляд менеджмент-консультанта" від Олексія СВЕТЛІЧНОГО - засновник компанії «Стратегічний Діалог» професор Київської Бізнес Школи», кандидат психологічних наук, сертифікований фасилітатор (Certified TOP Facilitator), сертифікований Scrum Product Owner®,  Scrum Master® та Олени БЕЦИ - засновник компанії «Стратегічний Діалог» і «Школа Експертної фасилітації", майстер-фасилітатор і інструктор ТОР (technology of participation), консультант з організаційного розвитку та стратегічних комунікацій, має міжнародний сертифікат ICA (Institute of Cultural Affairs) 23.02.2023 р.
 • Ворк-шоп "Трансформація бізнес-моделей в логіці теорії обмежень" від  Юдії ПЛІЄВОЇ, засновниця та СЕО Apple Consulting®, Adjunct-professor KMBS, член Aspen-спільноти в Україні та BMW Foundation Herberd Quandt, експерт стратегічного управління бізнесом 14.03.2023 р.
 • Ворк-шоп "Адаптація бізнес-моделі: від стратегії до архітектури бізнес процесів" від Олени КОБИЛЯНСЬКОЇ –засновниця консалтингової агенції Unicorn Solutions&Consulting. Професіонал з управління складними проектами в багатокультурному середовищі. Розвиток бізнесу, due diligence, менеджмент консалтинг 16.03.2023 р.
 • Ворк-шоп "Застосування LEAN-інструментів для організації виробництва релокованих підприємств" від Світлани КАРАЧУН  Lean, Kaizen, Six Sigma Expert; Сертифікований консультант CMC, Тренер, консультант, ментор, коуч, керівник проектів, експерт з підвищення ефективності 21.03.2023 р.
 • Гостьова лекція "Лідерство в епоху змін" від Олени ЮЗЬКОВОЇ  сертифікований консультант з управління (Certified Management Consultant, CMC), бізнес-коуч, МВА; Член Правління Всеукраїнської Асоціації Консультантів з Управління; Віце-президент Міжнародної Ради Інститутів Управлінського Консультування (ICMCI); Генеральний директор компанії "Епоха Міжнародної Освіти" (www.epoch.ua) 10.04.2023 р.
 • Гостьова лекція "Бізнес-моделі медичних закладів: перспективи розвитку" від  Анастасії БОРТНІК – комерційний директорклініки Спіженко, PhD,  сертифікований бізнес-тренер, сертифікований бізнес-коуч ICF, 12.04.2023 р. 
 • Гостьова лекція "Тренди текстильної галузі та особливості розвитку компані ТОВ "ТЕКСТИЛЬ КОНТАКТ"  від Ольги ТАТАРІНОВОЇ HRD, фінансовий директор та директор фабрики корпорації «Текстиль контакт» 26.04.2023 р.
 • Ворк-шоп "Бізнес-модель фінтеху: де в ній клієнти?" від Заріни ЖЕЛЯСКОВОЇ, MBA, консультант у напрямах стратегічного та операційного менеджменту, 15 річний досвід у менеджменті проєктів, 13.04.2023 р.
 • Ворк-шоп "Компетенції консультанта з управління" від Юлії ГАЙДАМАКИ, консультантка компанії PwC в Україні , спеціалізація у Форензік послугах, магістр з менеджменту, спеціалізація "Менеджмент проєктів і консалтинг" (випуск 2021 рік) 07.09.2023 р. 
 • Ворк-шоп "Консалтинг як бізнес та професія " від Михайла АЛЬПЕРОВИЧА - консультант з управління, Вице -президент Всеукраїнської асоціації консультантів з управління ( СМС Ukraine), Certified Management Consultant, 34 роки досвіду у менеджмент консалтингу, 18.10.2023 р. 
 • Майстер-клас "Методологія розробки консалтингових рекомендацій: погляд експерта " від Сергія МАЛЬЦЯ, консультант, бізнес-девелопер консалтингової компанії STRATEGIC, має має 20-річний досвід управління бізнесом та виведення компаній на лідерські позиції, експертизу у сфері стратегічного та оперативного планування, стратегічного управління (маркетинг, продажи, фінанси, логістика), управлінням проектами розвитку, 01.11.2023 р.
 • Гостьова лекція "Особливості підготовки та реалізації проєктів в державних установах" від Юрія ГУСЄВА,  заступника міністра оборони (2014-2016), голова Херсонської ОДА (2019-2020), екс генеральний директор ДК "Укроборонпром" (2020-2023), 08.11.2023 р. 
 • Майстер-клас "Експорт як шлях постійних змін" від Вікторії КРАВЧЕНКО  - співвласниця в IPSM аутсорсинг і консалтинг в закупівлях і ланцюгу постачання, консультантка з експорту, сертифікована тренерка з міжкультурних комунікацій (Німеччина), має диплом Chartered Institute of Marketing, Великобританія. Авторка дослідження "Як українці інтегруються в міжнародне ділове середовище" (2017р.), співавтор книги "Експорт: Крок за кроком" (2016 р.) розділи про маркетинг та персонал, 22.11.2023 р.
 • Олеся МАКУХА, екс Генеральний директор компанії «ISIDA», лідера ринку репродуктивної медицини, досвід керування розвитком компанії (28.09. 2020 )
 • Олена ЮЗЬКОВА, сертифікований консультант з управління, тренер і викладач на програмах управлінського розвитку МВА, надихаючий лідер змін ділилася досвідом реалізації проекту розвитку для міста Маріуполь. ( 5.10.2020)
 • Дмитро НЕЧИТАЙЛО, партнер, лідер напрямку консультаційних послуг, PwC Україна презентував типи консалтингових продуктів, які затребувані в Україні, особливості роботи консультанта, вимоги та систему мотивації в компанії ( 19.10.2020)
 • Олена ДЕРЕВ’ЯНКО, керуючого партнера Агентства PR-Service(PR, GR, IR), віце-президента Української PR-ліги, доктора економічних наук, професора, автора монографії «Управління репутацією в бізнесі»(16.11.2021)   Ідея зустрічі - проведення майстер-класу в форматі консультаційної експертизи навчального Проекту з розвитку бренду КНЕУ (3.11.2021).
 • Ельвира ФАЙЗУЛЛІНА - віце-президент Всеукраїнської асоціації консультантів з управління ( СМС Ukraine), сертифікований консультант з управління (CMC),  Сертифікований керівник проектів і програм (IPMA, LevelC), яка має 20-річний досвід в галузі управління проектами та консультування, знайомила студентів з перспективами професії «Проєктний менеджер», методологією впровадження проєктного управління в українських компаніях (12.11.2020)
 • Вікторія КУЧЕРЧУК – організаційний консультант та бізнес-тренер, старший сертифікований консультант Інституту Адізеса.  Тема для обговорення  типи  конфліктних особистостей, зовнішні та внутрішні причини емоційних та ділових конфліктів, стадії  конфліктів та їх вплив на шанси позитивного результату, як поводитись під час загострення та як відповідати на провокації (1.12.2020)
 • Володимир ПАВЕЛКО -  засновник Агенції Стратегічних Рішень “TransformWISE”, спів-засновник аналітичного кібер-центру «GC3», член Наглядової Ради банку “CreditAgricoleUkraine” ( 15.12.2020)
 • Микола МАКАРЕНКО,  Сергій МАЛЕЦЬ - експерти консалтингової компанії STRATEGIC  презентували методологію консалтингових продуктів, які спрямовані на підготовку і реалізацію проектів трансформаційних змін, технологіями роботи з редизайном бізнес-моделей компаній різних сфер бізнесу, а також на прикладі реалізованих проєктів показали особливості впровадження стратегічних змін, особливості запуску проектів трансформації та роль консультантів, які стають каталізаторами втілення стратегічних ідей та ініціатив (4.02.2021)
 • Андрій ТУРЧИНОВ, медичний директор багатопрофільного медичного закладу "Київської обласної клінічної лікарні", який обговорював із слухачами напрями та рушійні сили трансформації бізнес-моделей в медичному секторі. (17.03.2021)
 • Марина ЛЕОНЕНКО, заступник директора з виробництва групи компаній та Ірина ПЕТЛЮК HR-директор «AEROSTAR GROUP», українського виробника енергоефективного та сучасного обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря познайомили учасників зустрічі  з практикою впровадження сучасних управлінських технологій та інструментів, які  дозволили компанії стати кращим енергоефективним виробником, наростити виробничі потужності та вийти на експортні ринки.( 3.03.2021)
 • Руслан ЛЕМЕЩУК, підприємець, дослідник нейронаук для бізнесу, експерт в практиках лідерства, управління ефективністю та клієнтським досвідом, міжнародни1 soft-skills бізнес-тренер поділився результатами досліджень  фахівців з нейроменеджменту, які успішно можна застосовувати при  взаємодії із клієнтами, побудові клієнт-орієнтованої моделі бізнесу ( 31.03.2021)
 • Андрій ДМИТРІЄВ -провідний консультант Лін-інституту України, який має 10-ти річний досвід розробки та реалізації програм вдосконалення операційних систем на основі Lean методології, супроводження проєктів вдосконалення операційних процесів та створення кайдзен-команд. Андрій провів огляд кращих практик впровадження підходів Leanв українських компаніях (5.04.2021, 14.04.2021).
 • Сергій НЕЧАЄВ, Agile коуч/консультант компанії “Altris IT Solutions”, співвласник продуктово-консалтингової компанії “Veterinary Integration Solutions Inc.”, тренер по управлінню побудовою продукту, проєктного/програмного/портфельного менеджменту, тренером по управлінню поставками в компании “AgileLabs”. Має більше 13 років досвіду в сфері інформаційних  технологій,  управлінні якістю, проєктами в таких бізнес доменах, як Телекомунікації, Ігрова індустрія, Туризм, Біотехнології, Рітейл. Розглядали використання інструментів Agile та Lean в консультуванні бізнес-організацій (19.04.2021).
 • Гостьова лекція від Романа НІКОЛЕНКО, керівника Lean-офісу компанії Нова Пошта, який має більше 10-ти років досвіду роботи в сфері аналізу бізнес-процесів підприємства, впровадження інструментів ощадливого виробництва: 5S/ 6S, A3, VSM, TPM, витягуючого поточного виробництва, Кайдзен, JIT, а також ініціювання та супроводження проєктів по підвищенню операційної ефективності, зменшенню втрат у бізнес-процесах на тему: "Досвід впровадження підходів Lean в компанії Нова Пошта. Метод вирішення проблем - А3" в рамках курсу "Організаційний дизайн та операційна досконалість" 12.04.2021 р.
Практикум від професіонала на ОПП "Менеджмент бізнес-організацій" на другому (магістерському) рівні вищої совіти
 • Відкрита лекція директора освітніх програм EPAM Ukraine, к.т.н., доц., віце-президента Асоціації "ІТ України" з питань освіти Максима ПОЧЕБУТА на тему "Ефективний менеджмент у цифрову епоху" 31.03.2021 р.