Факультет економiки та управлiння

Студент / Викладач

Започаткувавши дану рубрику, кафедра економічної теорії має намір створити платформу для спілкування та обміну думками між студентами і викладачами щодо особливостей вивчення фундаментальних економічних дисциплін, що викладаються на кафедрі. Тут Ви знайдете цікаві думки та історії студентів, корисні поради від наших викладачів, посилання на актуальні книги, статті з економічної тематики й тенденцій розвитку сучасного суспільства тощо.

Тож запрошуємо до діалогу! Діліться враженнями та цікавими подіями зі студентського чи викладацького життя, дискутуйте, коментуйте та висловлюйте свої думки!

Остання редакція: 20.02.19
Економічна теорія та історія економічної думки
Ми знаємо про економіку більше, коли знаємо її історію!

Багатьма видатними дослідниками, праці яких сьогодні вважаються класичними, було поставлено питання про важливість вивчення історії економічної думки для розвитку економічної теорії, розуміння особливостей функціонування сучасного світу, сприяння розширенню економічного мислення та інтелектуального зростання не тільки економістів, а й представників інших галузей знань (соціології, філософії, політики тощо)