Факультет економiки та управлiння

Кафедра національної економіки та публічного управління

  Google+ 

Кафедра національної економіки та публічного управління є провідною навчальною структурою з підготовки фахівців з публічного управління та адміністрування.

 

 

 

Місією кафедри є сприяння стабільному соціально-економічному розвитку України через підготовку висококваліфікованих фахівців та наукових кадрів, макроекономічні та інституційні дослідження національного господарювання та обґрунтування концепції  модернізації державного антикризового управління.

Визначену місію колектив кафедри реалізовує через дослідження, генерування і поширення нових знань у сфері галузі менеджмент та адміністрування, формування ключових компетенцій та особистісних якостей конкурентоздатних, ерудованих та інноваційних фахівців з менеджменту державного управління, здатних реалізувати свої знання і навички на національному та муніципальному рівні державного управління.

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціалізаціями "Менеджмент державних установ", "Національна економіка" та спеціальністю "Публічне управління та адміністрування". 

 

 

Онлайн-форум студентських, всеукраїнських та міжнародних конференцій кафедри на сайті "Інтернет-портал наукових конференцій "Інновації в управлінні публічним сектором".

Викладачі

Переглянути викладацький склад кафедри »