Факультет економiки та управлiння

Проекти

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю "Менеджмент організацій"

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт започатковано з метою виявлення й підтримки обдарованої студентської молоді, а також створення умов для її творчого зростання й підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації. Конкурс проводиться у два тури. Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н.р.», ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій». ІІ тур Конкурсу проводиться у два етапи: 1) рецензування конкурсних робіт; 2) підсумкова науково-практична конференція. Для участі у Конкурсі приймаються наукові студентські роботи, які відповідають вимогам до оформлення та порядку подання. Більш детальна інформація на сторінці Конкурсу

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Стратегія бізнесу: футурологічні виклики"
20-22 листопада 2019 р. кафедра менеджменту запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції "Стратегія бізнесу: футурологічні виклики"
 
 
Мета конференції: обговорення перспективних напрямів розвитку стратегічного менеджменту, методологічних підходів та аналітичного інструментарію формування стратегії бізнесу в контексті майбутніх технологічних та ринкових трендів.
 
Тематичні напрями роботи конференції:
1. Бізнес-середовище майбутнього: технологічні та ринкові тренди
2. Перспективні зміни філософії та методології стратегічного менеджменту
3. Ефективні бізнес-стратегії майбутнього
4. Футурологічне стратегічне мислення, освіта та компетентності стратегіста
 
Більш детальна інформація в інформаційному листі: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Міжнародна науково-практична конференція "Стратегічні імперативи сучасного менеджменту"
23-24 квітня 2020 р. кафедра менеджменту запрошує до участі у V Міжнародній науково-практичній конференції "Стратегічні імперативи сучасного менеджменту"
 
Мета конференції: обговорення результатів новітніх вітчизняних і закордонних досліджень у сфері менеджменту, а також особливостей розвитку бізнес-організацій, зумовлених цифоровою трансформацією економіки
 
Тематичні напрями роботи конференції:
1. Актуальні проблеми управління бізнес-організацією
2. Тренди розвитку стратегічного бізнес-партнерства
3. Бізнес-моделі в умовах цифрової трансформації економіки
4. Перспективи розвитку менеджмент освіти
 
Більш детальна інформація в інформаційному листі: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ