Факультет економiки та управлiння

Освітня програма "Бізнес-економіка"

 

Рівень вищої освітидругий (магістерський)
Освітній ступіньмагістр
Галузь знань05 «Соціальні та поведінкові науки»
Спеціальність051 «Економіка»
Освітня кваліфікаціямагістр економіки
Обсяг програми90 кредитів ЄКТС
Тривалість навчання1 рік 4 місяці / 1 рік 6 місяців
Форма навчанняочна (денна) / заочна
Мова(и) викладанняукраїнська
Візитівка освітньої програми "Бізнес-економіка"
Портфоліо освітньої програми

 

Керівник програми – Бойченко Катерина Степанівнадоцент, кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва.

Ел.пошта: boichenko.kateryna@kneu.edu.ua 

 

Місія програми: підготовка бізнес-економістів нової управлінської формації.

 

Цілі навчання: підготовка висококваліфікованих професіоналів з економіки, які володіють сучасним економічним мисленням, теоретичними знаннями і прикладними навичками, здатних розв’язувати складні дослідницькі, інноваційні й управлінські задачі та проблеми функціонування економічних систем різного рівня, що характеризуються невизначеністю умов та вимог.

 

Особливості програми. Програма спрямована на підготовку фахівців, здатних виявляти ринкові можливості, економічно обґрунтовувати рішення щодо ефективної діяльності i розвитку підприємства та управляти бізнес-проєктами. Навчання на програмі бере до уваги особливості ведення будь-якого бізнесу в Україні та за кордоном. У складі програми — дисципліни, які дають всі необхідні інструменти для управління бізнесом. За програмою передбачено глибоке занурення в сучасні підходи управління всіма підрозділами компанії: фінансовим, маркетинговим, IT- та НR-відділом i відділом продажів. Здобувачі за програмою ефективно вирішують проблеми функціонального менеджменту, формують довгострокову стратегію розвитку компанії i виводять бізнес на новий рівень.

 

Випускники програми  можуть обіймати керівні посади на підприємствах, в таких відділах, як фінансовий, менеджменту персоналу, контролінгу, підготовки виробництва, маркетингу, аналітичному, управління розвитком, працювати аналітиком у дослідницьких та консалтингових агенціях, а також створювати власний бізнес та відповідно нові робочі місця.

 

Компанії-роботодавці випускників освітньої програми «Бізнес-економіка»: KPMG Ukraine (КПМГ в Україні), ПзІІ «Імперіал Тобакко Юкрейн», ПзІІ «ВІП-Рент», ІП «Кока Кола Беверіджиз Україна Лімітед», ТОВ «Лореаль Україна», ТОВ «3М Україна», ТОВ «Нова Пошта», ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Київстар», ПАТ «МТС» , ПАТ «Оболонь», ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування», ДП «Антонов», ТОВ «Баядера  Логістик», КП «Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни)», ТОВ «Український папір», мережа супермаркетів «Сільпо» та «Ашан», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПАТ «Житомирський маслозавод», ТОВ «Акі Онлайн», ТОВ «Баядера  Логістик», Компанія “Nestle” та ін.

 

   

 

 

Остання редакція: 13.10.23