Факультет економiки та управлiння

Презентація проекту комерціалізації протипухлинної аутоімунної вакцини30 Вересня 2020р.

15 вересня команда Інституту інноваційного підприємництва ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у складі студенток 2 курсу англомовної магістерської програми «Проєктний менеджмент і консалтинг» Вікторії Кириленко та Юлії Терещенко та доцента кафедри бізнес-економіки та підприємництва Людмили Петренко презентували під час Краківської літньої школи з інтелектуальної власності (KrakowIPLawSummerSchool) український кейс комерціалізації вітчизняної інновації - протипухлинної аутоімунної вакцини. Краківську літню школу з інтелектуальної власності (14-18 вересня) організовано Ягелонським університетом (Польща) під егідою WIPO. Цього року лейтмотивом школи стала якість інтелектуальної власності. Спікери та викладачі школи – це визнані фахівці в галузі інтелектуальної власності як закордонних, так і польських університетів, представники WIPO, EPO, EUIPO та інших міжнародних організацій, а також практики, що мають релевантний досвід у справах інтелектуальної власності.

Презентований кейс є частиною проекту комерціалізації протипухлинної аутоімунної вакцини і пов’язаних з нею прав інтелектуальної власності. Проект проводиться у рамках співпраці між Київським національним економічним університетом та Інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України. Розробкою проекту з боку КНЕУ займаються Вікторія Кириленко та Юлія Терещенко під керівництвом наукового керівника Людмили Петренко.

У Краківській школі з інтелектуальної власності цього року разом взяло участь дев’ять представників КНЕУ, серед яких двоє студентів та сім викладачів кафедри бізнес-економіки та підприємництва.