Засідання Вченої ради факультету № 5 відбудеться 22 листопада 2018 року о 14.30 в ауд. 23916 Листопада 2018р.

Засідання Вченої ради факультету №5 відбудеться 22 листопада 2018 року о 14.30 в ауд. 239

1. Контроль виконання рішень Вченої ради факультету економіки та управління.

Доповідач – секретар Ради факультету доц. Лаврененко В.В.

2. Про зміни у складі Вченої ради факультету економіки та управління.

Доповідач – голова Ради факультету

доц. Востряков О.В.

3. Про призначення конференції трудового колективу факультету економіки та управління.

Доповідач – голова Ради факультету

доц. Востряков О.В.

4. Про практику використання моделі змішаного навчання в освітніх програмах факультету та перспективи розробки дистанційних магістерських програм.

Доповідач  – заступник декана факультету Гребешкова О.М, .завідувачі кафедр.

5. Про підготовку до зимової екзаменаційної сесії та організацію її проведення на факультеті.

Доповідачі – заступники декана факультету доц. Самійленко А.П., доц. Васильков В.Г.

6. Про стан поточноїуспішності, ведення електронних журналів викладачами кафедр та результативність організації навчальних занять на факультеті.

Доповідачі – завідувачі кафедр.

7. Про затвердження тем дисертаційних робіт, наукових керівників та індивідуальних планів робіт аспірантів і здобувачів наукового ступеня доктора філософії (нового набору).

Доповідачі –завідувачі кафедр.

8. Про затвердження складу проектних груп з розробки освітніх програм здобувачів вищої освіти напочатковому рівні вищої освіти (короткий цикл) на факультеті.

Доповідач – голова Вченої ради факультету

доц. Востряков О.В.

9. Про затвердження Тимчасового стандарту вищої освіти за спеціальністю 051 "Економіка" галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" для початкового рівня вищої освіти.

Доповідач – завідувач кафедри економіки та підприємництва – проф. Швиданенко Г.О.

10. Різне.