Польський журнал “Humanizacja Pracy” запрошує українських авторів до безкоштовної участі в тематичному збірнику наукових праць “Україна після революції гідності”03 Червня 2016р.Польський журнал Humanizacja Pracy (“Гуманізація праці”) запрошує українських авторів до безкоштовної участі в тематичному збірнику наукових праць“Україна після Революції гідності”. Перший випуск “Гуманізації праці” побачив світ у 1968 році. Журнал включений до переліку рекомендованих видань Міністерства науки і вищої освіти Польщі, рецензується польськими та європейськими експертами. Про тематичний збірникРазом з Революцією гідності, яка почалась у листопаді 2014 року, Україна ввійшла в нову стадію розвитку. Попередня діяльність, яка здійснювалась після падіння СРСР та була сфокусована на розвитку демократичного та капіталістичного суспільства, на жаль, виявилась неефективною, особливо якщо порівнювати з іншими країнами Центральної та Східної Європи. Таким чином, Революція виражала не тільки людську незадоволеність цим фактом, а й сприймалась як крок назустріч новому політичному та економічному управлінню в Україні. Багато питань виникає у зв’язку з трансформаційними процесами. Викликають занепокоєння фактори, які можуть перешкоджати або навіть запобігати становленню нового управління в Україні, так само як можуть сприяти полегшенню чи прискоренню таких процесів. Метою пропонованого видання є аналіз факторів, які можуть бути пов’язані з головною темою дослідження. До публікації приймаються результати досліджень за такими напрямами:
Стаття має бути виконана англійською мовою (інформація оновлена!), супроводжуватися розширеною анотацією. Загальний обсяг статті разом з розширеною анотацією не повинен перевищувати 15 сторінок, однак не бути меншим за 12 сторінок. Важливі дати
Публікація у тематичному збірнику БЕЗКОШТОВНА! Матеріали необхідно пересилати на електронну скриньку lukas.kutylo@gmail.com (Лукаш Кутило). Кореспонденція з потенційними авторами здійснюється англійською чи польською мовою. Завантажити вимоги до статті українською мовою. Завантажити вимоги до статті англійською мовою. Завантажити інформаційний лист англійською мовою.
Джерело: Освітні тренди // http://www.edu-trends.info/revolution-of-dignity/ |