В організації та проведенні VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічні імперативи сучасного менеджменту» прийняло участь 171 особа і підготовлено 109 тез доповідей у науковий збірник. Серед авторів тез є іногородні – їх 29 осіб (з них із закордонних навчально-наукових закладів та установ представники з 10 країн, а саме: з Грузії – 17 осіб; з Польщі – 3 особи, з Румунії – 1, з Німеччини – 2 особи, з Латвії – 1 особа, з Угорщини – 1 особа, з Франції - 1 особа, з Португалії – 1 особа, з Литви – 1 особа, з Японії – 1 особа).
На пленарному засіданні, де панувала надзвичайно тепла наукова атмосфера,були оприлюднені та обговорені 18 особистих або колективних доповідей учасників з 14 країн – партнерів КНЕУ та конференції. Серед країн учасників наступні: Грузії – 1; з Польщі – 3 особи, з Румунії – 1, з Німеччини – 3 особи, з Латвії – 1 особа, з Угорщини – 1 особа, з Франції - 1 особа, з Португалії – 2 особа, з Литви – 2 особа, з Японії – 1 особа, Колумбія – 1, США – 1, Болгарія – 1, Індія - 1. Зазначимо, що такого численного складу міжнародних учасників ще не було у жодній попередній з 5 конференцій.
До збірника тез конференції увійшли доповіді в межах п’яти секцій:
1 секція – Менеджмент в умовах конфлікту та високих ризиків – 27 доповідей, 43 учасники;
2 секція – Глобальні тренди трансформації менеджменту – 25 доповідей, 35 учасників;
3 секція – Сучасна парадигма стратегування -18 доповідей, 30 учасників;
4 секція – Концепція сталого розвитку та зміни моделей бізнесу – 30 доповідей, 47 учасників; 5 секція – Домінанти розвитку менеджмент-освіти – 9 доповідей, 16 учасників.
Збірник тез конференціїнаразі доопрацьований і буде пересланий у редакційно-видавничий відділ Університету, а при отриманні ISBN буде надісланий всім учасникам конференції.
З числа членів кафедри менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» взяли участь 30 колег на чолі з завідувачем проф. Сагайдаком М.П. У співавторстві з науковими керівниками – членами кафедри менеджменту взяли участь у конференції 21 здобувач, переважно з освітніх програм кафедри менеджменту.
Перелік навчальних закладів та установ, які взяли участь у конференції, налічує більше 50 закладів, як з України, так із закордону. Приємно відзначити постійних учасників конференції з Грузії, з Латвії, а також учасників із закладів, які знаходяться на «гарячих» або окупованих територіях сьогодні, так є у складі учасники з НТУ «Харківського політехнічного інституту», Миколаївського національного аграрного університету, Сумського державного університету, НУ «Запорізької політехніки», «Херсонської державної морської академії» та інших.
Новацієюу підготовці конференції стала підготовка інформаційного флаєра та програми конференції у корпоративних кольорах КНЕУ, яку допомогли реалізувати у відділі професійних та суспільних комунікацій Університету. Вбачаємо такий досвід використання інформаційних комунікаційних матеріалів з потенційними учасниками конференції надзвичайно корисним і пропонуємо залучати його надалі у наукових заходах кафедри.