Факультет економiки та управлiння

Події

 • 20 Жовтня 2021

  ІІ Міжнародна студентська конференція «МЕНЕДЖМЕНТ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

  19 жовтня 2021 пройшла ІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція "Менеджмент: виклики та перспективи", що була організована кафедрою менеджменту.
 • 11 Жовтня 2021
 • 30 Серпня 2021

  Новий навчальний рік розпочато: засідання кафедри менеджменту

  Новий навчальний рік розпочато: колектив кафедри менеджменту взяв новий старт на поточний рік! 27 серпня 2021 року відбулося перше, у цьому навчальному році, засідання кафедри менеджменту в офлайн форматі. Серед основних питань, які було розглянуто: підготовка кафедри до нового навчального року та обрання за конкурсом на заміщення вакантних місць з 01.09.2021.  
 • 19 Квітня 2021

  Бізнес-зустріч "Використання інструментів Agile та Lean в консультуванні бізнес-організацій"

  19.04 о 14:30 відбулась зустріч із Сергієм Нечаєвим Agile коуч/консультантом компанії “Altris IT Solutions”, співвласником продуктово-консалтингової компанії “Veterinary Integration Solutions Inc.”, тренером по управлінню побудовою продукту, проєктного/програмного/портфельного менеджменту, тренером по управлінню поставками в компании “AgileLabs”. Сергій має більше 13 років досвіду в сфері інформаційних  технологій,  управлінні якістю, проєктами в таких бізнес доменах, як Телекомунікації, Ігрова індустрія, Туризм, Біотехнології, Рітейл. Тема: "Використання інструментів Agile та Lean в консультуванні бізнес-організацій".  
 • 17 Квітня 2021

  Вітаємо переможців у Міжнародному конкурсі молодіжних бізнес-проєктів і стартапів

  14 квітня 2021 року в рамках IV International Scientific Congress «SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021» (м. Кривий Ріг, Україна)  відбувся Міжнародний конкурс молодіжних бізнес-проєктів і стартапів. В конкурсі прийняли участь 3 команди КНЕУ, сформовані на базі студентів 4 курсу освітньо-професійної програми «Менеджмент бізнес-організацій», які вивчали вибіркову дисципліну «Організаційно-економічне проектування розвитку підприємства»  під керівництвом-менторством  д.е.н., проф., професора кафедри бізнес-економіки та підприємництва Лігоненко  Лариси Олександрівни:
 • 13 Квітня 2021

  Бізнес-зустріч «Досвід впровадження підходів Lean в компанії Нова Пошта. Метод вирішення проблем - А3»

  12.04.2021 відбулась зустріч із Романом Ніколенко керівником Lean-офісу компанії Нова Пошта, який має більше 10-ти років досвіду роботи в сфері аналізу бізнес-процесів підприємства, впровадження інструментів ощадливого виробництва: 5S/ 6S, A3, VSM, TPM, витягуючого поточного виробництва, Кайдзен, JIT, а також ініціювання та супроводження проєктів по підвищенню операційної ефективності, зменшенню втрат у бізнес-процесах. Тема: «Досвід впровадження підходів Lean в компанії Нова Пошта. Метод вирішення проблем - А3». Даний захід був організовано доцентом Осокіною А.В. в рамках курсу "Організаційний дизайн та операційна досконалість" В рамках зустрічі було розглянуто основні інструменти оптимізації процесів, що успішно застосовуються в компанії та детально опрацьовано інструмент вирішення проблем "Формат А3".  
 • 09 Квітня 2021

  Відкрита лекція на тему: "Гумор у ділових крос-культурних комунікаціях" Спікер: Nuno Amaral Jeronimo

   03.03.2021 відбулася відкрита лекція на тему: "Гумор у ділових крос-культурних комунікаціях" Спікер: Nuno Amaral Jeronimo, as. professor at University of Beira Interior (Portugal), guest researcher at Vilnius Tech University (Lithuania) https://www.ubi.pt/Pessoa/nunoaj
 • 09 Квітня 2021

  Відкрита лекція на тему "Ефективний менеджмент у цифрову епоху"

  31 березня 2021 року для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури була проведена лекція на тему "Ефективний менеджмент у цифрову епоху".  Лектор: Максим Почебут, директор освітніх програм EPAM Ukraine, кандидат технічних наук, доцент, віце-президент Асоціації "ІТ України" з питань освіти.
 • 17 Листопада 2020

  Міжнародна студентська наукова конференція «МЕНЕДЖМЕНТ 2020: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» 18 листопада 2020 року

  ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ!  18 листопада 2020 року відбулась Міжнародна студентська наукова конференція  «МЕНЕДЖМЕНТ 2020: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», Метою конференції було обговорення актуальних проблем менеджменту в контексті сучасних глобальних соціально-економічних трендів. До участі в роботі конференції долучилися студенти провідних закладів  Грузії, Румунії, Болгарії та України, а також кращі представники нашого Університету. Всього подали тези доповідей більше 70 учасників.
 • 05 Березня 2020

  Майстер-клас "Мистецтво публічних презентацій"

  Уявіть собі ту хвилюючу мить, коли ви маєте розповісти про ваш проект десяткам, а то може й сотням людей. А може всього декільком, але від них залежить рішення, чи отримаєте ви величезні кошти на розвиток вашої ідеї. Очі глядачів привернуті до вас. Вони в очікуванні, чим ви здивуєте їх. Чи зможете ви чітко та ясно донести ваш меседж до аудиторії? Аби допомогти студентам факультету економіки та управління КНЕУ здобути та розвити навички ефективних публічних виступів,  4 лютого 2020 року професор, доктор наук, директор школи «Самознавство» Світлана Бронікова зібрала слухачів на свій майстер-клас «Мистецтво публічного виступу». «Ви можете добре продумати зміст, що за чим сказати, але головне – донести це до слухача, дати їм більше, аніж вони очікували.  Починайте зі вступу, який відразу має зачепити. Пам’ятайте: очі сприймають все: вашу зачіску, взуття, тембр голосу»… Лектор відразу запропонувала вимкнути телефони: «Якщо телефон далі від тебе, краще активізується мозок». За кілька хвилин Світлана Бронікова зуміла долучити до комунікації всіх присутніх. Не лише сформувала команди, а й навчила, що треба зробити, щоб сусід відчув себе її «гравцем». Кожна команда отримала практичне завдання: довести, що  менеджер медичної установи повинен мати: а) медичну освіту; б) моральні цінності; в) лідерські здібності; г) займатися волонтерською роботою.   За п’ять хвилин представники команд аргументували свою відповідь. Цікаво, що ведуча акцентувала увагу на позитивних рисах студентів, які виступали, умисно минаючи недоліки.    «Ви мусите бути правдивими і щирими, але знати як і коли це сказати, а коли – проявити коректність», - підсумувала Світлана Бронікова.       Лекцію підготовлено у співпраці з громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в майбутнє» (ЦІСМА). «Наша мета – шукати талановитих людей і за допомогою менеджерів втілювати їхні креативні ідеї», - наголосив керівник спілки Ігор Найда. Директор видавництва ООО РедБіз Лабораторія Медичного бізнесу Олена Труш Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ КНЕУ Лариса Гуторова Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ КНЕУ Анастасія Рогачова (фото)
перша :: 1 2 :: Остання