Факультет економiки та управлiння

Події

 • 17 Листопада 2020

  Міжнародна студентська наукова конференція «МЕНЕДЖМЕНТ 2020: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» 18 листопада 2020 року

  ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ!  18 листопада 2020 року відбулась Міжнародна студентська наукова конференція  «МЕНЕДЖМЕНТ 2020: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», Метою конференції було обговорення актуальних проблем менеджменту в контексті сучасних глобальних соціально-економічних трендів. До участі в роботі конференції долучилися студенти провідних закладів  Грузії, Румунії, Болгарії та України, а також кращі представники нашого Університету. Всього подали тези доповідей більше 70 учасників.
 • 05 Березня 2020

  Майстер-клас "Мистецтво публічних презентацій"

  Уявіть собі ту хвилюючу мить, коли ви маєте розповісти про ваш проект десяткам, а то може й сотням людей. А може всього декільком, але від них залежить рішення, чи отримаєте ви величезні кошти на розвиток вашої ідеї. Очі глядачів привернуті до вас. Вони в очікуванні, чим ви здивуєте їх. Чи зможете ви чітко та ясно донести ваш меседж до аудиторії? Аби допомогти студентам факультету економіки та управління КНЕУ здобути та розвити навички ефективних публічних виступів,  4 лютого 2020 року професор, доктор наук, директор школи «Самознавство» Світлана Бронікова зібрала слухачів на свій майстер-клас «Мистецтво публічного виступу». «Ви можете добре продумати зміст, що за чим сказати, але головне – донести це до слухача, дати їм більше, аніж вони очікували.  Починайте зі вступу, який відразу має зачепити. Пам’ятайте: очі сприймають все: вашу зачіску, взуття, тембр голосу»… Лектор відразу запропонувала вимкнути телефони: «Якщо телефон далі від тебе, краще активізується мозок». За кілька хвилин Світлана Бронікова зуміла долучити до комунікації всіх присутніх. Не лише сформувала команди, а й навчила, що треба зробити, щоб сусід відчув себе її «гравцем». Кожна команда отримала практичне завдання: довести, що  менеджер медичної установи повинен мати: а) медичну освіту; б) моральні цінності; в) лідерські здібності; г) займатися волонтерською роботою.   За п’ять хвилин представники команд аргументували свою відповідь. Цікаво, що ведуча акцентувала увагу на позитивних рисах студентів, які виступали, умисно минаючи недоліки.    «Ви мусите бути правдивими і щирими, але знати як і коли це сказати, а коли – проявити коректність», - підсумувала Світлана Бронікова.       Лекцію підготовлено у співпраці з громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в майбутнє» (ЦІСМА). «Наша мета – шукати талановитих людей і за допомогою менеджерів втілювати їхні креативні ідеї», - наголосив керівник спілки Ігор Найда. Директор видавництва ООО РедБіз Лабораторія Медичного бізнесу Олена Труш Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ КНЕУ Лариса Гуторова Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ КНЕУ Анастасія Рогачова (фото)
 • 26 Листопада 2019

  Міжнародний бізнес-форум "Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство" 21 листопада 2019 року

  В рамках Форуму було проведено фасилітаційну сесію "Професійні дорадчі комітети: модель взаємодії університету і бізнесу", де обговорювались питання підвищення якості розробки та реалізації освітніх программ через залучення до цього процессу усіх стейкхолдерів: бізнес, студентів, випускників, професійні та громадськф організації, викладачів та учасників проектних груп по розробці освітніх программ.
 • 20 Листопада 2019

  20-22 листопада 2019 року Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

  20-22 листопада з 9:00 20.11.19 р. по 21:00 22.11.19 р. відбулося обговорення тез доповідей интернет-конференці "Стратегія бізнесу: футурологічні виклики" Активне обговорення тез доповідей  відбулося на сайті https://www.bsfucon.org/obgovorennya-tez-dopovid  
 • 08 Листопада 2019

  Науково-практична конференція «Досконалість організацій: ділова культура та системний менеджмент»

  В рамках Міжнародного тижня якості, в КНЕУ відбулася науково-практична конференція «Досконалість організацій: ділова культура та системний менеджмент».
 • 17 Жовтня 2019

  Захист кандидатської дисертації

  17.10.2019 відбувся успішний захист кандидатської дисертації Никифорчин М.Д. на тему "Управління операційною ефективністю ості підприємства" за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: Осокіна А.В.