Факультет економiки та управлiння

Студенти КНЕУ – фіналісти конкурсу "Підприємницький університет"27 Січня 2021р.

26 січня 2021 року оголошено результати півфіналу конкурсу "Підприємницький університет". Студенти КНЕУ, 1 курсу магістратури, спеціальності "Міжнародний бізнес" - Борова Марія та Максим Маринчук зі своїм інноваційним стартапом Space Music пройшли в фінал разом з 10 іншими командами, відібраними з 59 стартапів з усієї України.

Стартап Space Music імплементує механізм захисту прав інтелектуальної власності та справедливу винагороду музикантам, твори яких транслюються  в публічних місцях. Це наближує практику захисту авторських та суміжних прав в Україні до міжнародних стандартів.

Стартап розроблено у ході реалізації в КНЕУ пілотного проєкту “Підприємницький університет”, започаткованого Міністерством цифрової трансформації України спільно зі стартап-інкубатором YEP, Міністерством освіти і науки України, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів. На першому етапі проєкту студенти факультетів економіки та управління, міжнародної економіки та менеджменту в процесі вивчення навчальних дисциплін "Інноваційне підприємництво" та "Інноваційний бізнес" створювали власні стартапи. 

У 2-му семестрі 2020-2021 року до проєкту "Підприємницький університет" долучаються студенти 1-го року навчання магістерського рівня ОП "Менеджмент" та 4-го року навчання бакалаврського рівня ОП "Економіка підприємства", які розроблятимуть власні стартапи в рамках вивчення дисциплін "Start-up менеджмент" та "Start-up".

Бажаємо їм успіхів!!!

Відповідальним за реалізацію проєкту в КНЕУ є Інститут інноваційного підприємництва.