8-9 жовтня 2024 року в Університеті відбувся тренінг, організований за участю Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), Естонського агентства із забезпечення якості вищої освіти (HAKA)09 Жовтня 2024р.

8-9 жовтня 2024 року в Університеті відбувся тренінг, організований за участю Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), Естонського агентства із забезпечення якості вищої освіти (HAKA).

11 представників Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана першими пройшли дводенний інтенсив з написання звіту самооцінювання та процедури проходження інституційної акредитації. Тренерами виступили Лія Лаурі, керівниця напрямку вищої освіти (НАКА), Хіллар Бауман, директор з оцінювання вищої освіти (НАКА), Наталія Стукало, заступниця Голови Національного агентства та Олена Книш, провідна фахівчиня сектору аналітично-тренінгового забезпечення Національного агентства.

Від кафедри економічної теорії участь у заході взяли професор Котенок А.Г. та доцент Котенок Д.М.