- Головна»
- Інститути та факультети»
- Факультет економiки та управлiння»
- Кафедри»
- Кафедра економічної теорії»
- Події»
- Запрошуємо 9.02.2025, о 16:10 послухати в ефірі Українського радіо 1-шу передачу циклу «Епоха змін. Історія економічних криз усіх часів і народів» за участю М.Галабурди та О.Колядича
Запрошуємо 9.02.2025, о 16:10 послухати в ефірі Українського радіо 1-шу передачу циклу «Епоха змін. Історія економічних криз усіх часів і народів» за участю М.Галабурди та О.Колядича06 Лютого 2025р.

Запрошуємо послухати цікаву і пізнавальну для економістів передачу Українського радіо циклу «Епоха змін. Історія економічних криз усіх часів і народів» за участю запрошених спікерів:


Миколи Галабурди, к.е.н., професора кафедри економічної теорії факультету економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана;
Олександра Колядича, к.е.н., доцента кафедри економічної теорії факультету економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана.
Тема передачі:«Економічна криза в Туреччині після розпаду Османської імперії: як молода республіка подолала фінансові виклики, відродила економіку та заклала основу для сучасної держави?»
Перша передача відбудеться 9.02.2025, о 16:10 в ефірі Українського радіо.
Слухайте випуск "Епохи змін" за посиланням.