Гостьова лекція «Практика застосування Agile-підходів в компанії ModusX групи DTEK»17 Травня 2024р.

3 травня 2024 року відбулася гостьова лекція керівника відділу розробки продуктових рішень Лева Кузьміна ІТ-компанії ModusX на тему «Практика застосування Agile-підходів в компанії  ModusXгрупи DTEK» в рамках курсу «Гнучкі технології управління проєктами» магістерської програми «Менеджмент проєктів і консалтинг» кафедри менеджменту КНЕУ.

Під час своєї презентації Лев Кузьмін поділився зі  студентами практичними кейсами використання  Agile-підходів проєктного менеджменту в компанії DTEK, розповівпро проблемивикористання в великих компаніях класичного Scrum-підходу та про практику використання ReliableScrumпідходу в компанії ModusX, який поєднує технологію Scrumта теорію обмежень (ТОС).