5 квітня 2024 року н відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку».02 Травня 2024р.

5 квітня 2024 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку».
У фіналі конкурсу студентка 4 курсу ОПП «Економіка підприємства» КНЕУ ім. В.Гетьмана Катерина ПІЧКУР англійською мовою успішно представила результати наукового дослідження «IMPLEMENTATION OF THE PRINCIPLES OF CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY TO ENSURE SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE ENTERPRISE» яке проводила під керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри бізнес-економіки та підприємництва Інни РЄПІНОЇ та здобула Диплом І ступеня.
Вітаємо переможницю та її наукового керівника! Щиро дякуємо організаторам конкурсу за вагомий внесок у розвиток студентської науки та плекання молодих наукових талантів!