| - Головна»
- Факультети та інститути»
- Факультет економiки та управлiння»
- Кафедри»
- Кафедра бізнес-економіки та підприємництва»
- Події»
- StartUp school KNEU
StartUp school KNEU18 Лютого 2024р.Друзі, а ви чули, що зовсім скоро в КНЕУ стартує справжня стартап-школа StartUp school KNEU - це місце розвитку підприємницьких ідей! КНЕУ створює крутезні можливості не лише для своїх студентів, а й для усіх студентів чи аспірантів українських ЗВО, для тих, хто має в собі підприємницький хист і хоче реалізувати свої ідеї та проєкти. Станьте частиною підприємницької спільноти, набувайте теоретичних знань та практичних навичок щодо створення і розвитку стартапів від наших тренерів та менторів, а після проходження всіх етапів навчання презентуйте бізнес-ідею і вигравайте головний грошовий приз ![🏆](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fstatic.xx.fbcdn.net%2Fimages%2Femoji.php%2Fv9%2Ft5d%2F2%2F16%2F1f3c6.png) Цікаво?! ![✨](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fstatic.xx.fbcdn.net%2Fimages%2Femoji.php%2Fv9%2Ft75%2F2%2F16%2F2728.png) А якщо вже маєте ІДЕЮ, то заповнюйте АНКЕТУ та ставайте учасником першого навчального сезону ![🌟](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fstatic.xx.fbcdn.net%2Fimages%2Femoji.php%2Fv9%2Ft7f%2F2%2F16%2F1f31f.png) |