1 квітня 2024 року представники кафедри бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ ім. В.Гетьмана відвідали Національний університет біоресурсів та природокористування України.17 Квітня 2024р.

Цей візит мав на меті сприяти обміну знаннями, розширенню мережі контактів та налагодженню партнерських зв'язків між кафедрами та факультетами економічного спрямування обох університетів.

Викладачі ознайомились із кращими практиками організацією освітнього процесу, лабораторіями та територією університету.

Дякуємо колегам з Національного університету біоресурсів та природокористування України за гостинність!

Запрошуємо всіх студентів та викладачів приєднатися до нашої спільної місії співпраці та зміцнення взаємозв’язків між університетами.