КНЕУ - Рейтинговий список студентів факультету економіки та управління, що подали документи на переведення на навчання за державним замовленням (на вакантні місця) у 2-му семестрі 2017/2018 н.р.

Факультет економiки та управлiння

Рейтинговий список студентів факультету економіки та управління, що подали документи на переведення на навчання за державним замовленням (на вакантні місця) у 2-му семестрі 2017/2018 н.р.02 Квітня 2018р.

 

№п/п

ПІБ

Середній бал (за 100-ою шкалою)

 

1 курс, спеціальність 051 Економіка, спеціалізація 6Е03 – Національна економіка, денна форма навчання

 

1

Музика Анастасія Андріївна

72,60

 

2

Мигуль Вікторія Сергіївна

71,11

 

3

Будніков Нікіта Сергійович

70,20

 

1 курс, спеціальність 076 Менедмент, спеціалізація 6Е04 – Менеджмент бізнес-організацій, денна форма навчання

 

1

Шкуренко Марина Ігорівна

87,78

 

2

Швидкий Дмитро Олегович

82,00

 

1 курс, спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування, денна форма навчання

 

1

Будз Дзвенислава Дмитрівна

89,56

 

2

Полосьмак Даря Володимирівна

82,0

 

3

Дрозд Іван Павлович

80,67

 

4

Крижба Дмитро Віталійович

77,44

 

2 курс, спец. 6Е02 – Економіка підприємства, денна форма навчання

 

1

Шувалов Олександр Олексійович

85,96

 

2

Стрельцова Ярослава Богданівна

79,92

 

3

Головченко Лариса Олександрівна

78,64

 

4

Сидорченко Борис Ігорович

76,64

76,64

2 курс ( зі скороченим терміном навчання),спец. 6Е02 – Економіка підприємства, денна форма навчання

 

1

Товста Надія Василівна

86,22

 

2

Безлюда Дарія Костянтинівна

76,30

 

 

 

 

 

2 курс, спеціальність 076 – Менеджмент, спеціалізація 6Е04 Менеджмент бізнес-організацій,денна форма навчання

 

1

Родіонова Катерина Володимирівна

86,15

 

2 курс, спец. 6Е04 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, спеціалізація 6Е06 Підприємницька діяльність,денна форма навчання

 

1

Шинкарюк Максим Анатолійович

79,50

 

2

Сікорська Богдана Олегівна

76,71

 

1курс( зі скороченим терміном навчання), спец. 6Е04 – Менеджмент бізнес-організацій, денна форма навчання

 

1

Орел Єлизавета Віталіївна

91,6

 

2

Таранова Елліна Святославівна

78,3

 

3 курс, спец. 6601 – Менеджмент (спеціалізація 6601/1 та 6601/2),

денна форма навчання

 

1

Костюк Андрій Олександрович

78,81

 

2

Пушкарук Марія Миколаївна

76,81

 

4 курс, спец. 6504 – Економіка підприємства, денна форма навчання

 

1

Тарасенко Аліна Олександрівна

75,0

 

3 курс( зі скороченим терміном навчання), спец. 6504 – Економіка підприємства, денна форма навчання

 

1

Журба Даря Романівна

62,73

 

4 курс, спец. 6601 – Менеджмент (спеціалізація 6601/1 та 6601/2),

денна форма навчання

 

1

Яцюк Анастасія Петрівна

77,16

 

2

Вишомирський  Євгеній Віталійович

70,88

 

3

Бойко Денис Андрійович

66,64

 

4

Семко Іван Ігорович

64,62

 

5-й курс, спеціальність 051 Економіка, спеціалізація - Економіка підприємства, денна форма навчання

 

1

Юшкова Даря Андріївна

98,75

 

2

Коваленко Анна Віталіївна

93,25

 

2

Кравченко Катерина Олександрівна

92,63

 

3

Заєць Богдан Вікторович

82,13

 

4

Коньков Дмитро Васильович

69,38