Запрошуємо на публічну лекцію “Гендерне бюджетування в Україні”04 Лютого 2016р.

9 лютого 2016 року у КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбудеться публічна лекція українського експерта з гендерних питань Світлани Гаращенко на тему “Гендерне бюджетування в Україні”.

Подія відбудеться за підтримки національного проекту Гендерне бюджетування в Україні, КНЕУ імені Вадима Гетьмана (кафедра політичної економії), Громадської організації "Поруч", Науково-популярного сайту "Освітні тренди"

У ході лекції буде обговорено питання гендерної рівності в Україні та метод гендерно-орієнтованого бюджетування, як один із найефективніших сучасних способів врахування та забезпечення потреб людей, різних не лише за статтю, але й віком, місцем проживанням в умовах обмежених фінансових ресурсів. Експерт поділиться досвідом інших країн та наявним досвідом України у цій царині, в режимі інтерактивної дискусії відповість на питання учасників заходу.

До участі в публічній лекції запрошуються викладачі освітніх закладів, науковці, представники громадського сектору, практики, студенти ВНЗ.

Детальна інформація - на сайті ОСВІТНІ ТРЕНДИ - http://www.edu-trends.info/gender-public-lecture/

Дата: 9 лютого 2016 року (вівторок)

Початок: 10.00

МісцеКонференц-зал КНЕУ ім.В.Гетьмана, проспект Перемоги 54/1, м. Київ