Вітаємо переможців 10 міжнародного конкурсу студентських рекламних і PR-проектів "Золотий компас пам'яті Олексія Кононова"26 Квітня 2016р.

22 квітня 2016 року в Харківському національному економічному університеті імені С. Кузнеця відбувся фінал 10 міжнародного конкурсу студентських рекламних і PR-проектів "Золотий компас пам'яті Олексія Кононова".

Команда магістрантів КНЕУ імені Вадима Гетьмана (магістерська програма "Менеджент малого бізнесу" у складі Білоус Тетяни, Дзятковського Ярослава, Оніпка Євгена, Шах Олексія, Бондаренка Леонід, Романюк Анни, Самогулової Анастасії під керівництвом професора кафедри менеджменту Гарафоновой Ольги Іванівни зайняла 1 місце в секції "Start-up проекти". Проект  "Вісянка бар" визнаний кращим start-up проектом.

Вітаємо переможців!