Вперше на факультеті економіки та управління - День відкритих дверей30 Жовтня 2014р.

Напредодні святкування свого 70-річчя факультет економіки та управління вперше ініціював проведення Дня відкритих дверей для старшокласників. 29 жовтня 2014 року викладачі та студенти ФЕтаУ зустрічали школярів, які цікавляться професією економіста.

Привітав гостей декан факультету економіки та управління О.В. Востряков.

Для старшокласників були презентовані спеціальності, за якими готує бакалаврів та магістрів наш факультет - "економіка підприємства", "менеджмент" та "економічна теорія". Школяри змогли відвідати кафедри факультету, поспілкуватися з викладачами та студентами, почути з перших вуст відгуки наших випускників.

Старшокласники були запрошені до Навчально-тренінгового центру економіки та управління підприємством, де їм розповіли про Всеукраїнський дистанційний навчальний турнір для школярів "Стратегія фірми".

Отже чекатимемо на нових учасників турніру у 2015 році!

Сподіваємося, що наші гості отримали позитивні враження та у недалекому майбутньому приєднаються до дружньої родини ФЕтаУ!

А на згадку про цей день - наш фоторепортаж ...