І міжнародна наукова конференція молодих вчених та студентів: україно-грузинський проект наукового співробітництва28 Травня 2015р.

За ініціативи факультету економіки та управління ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" (Україна), факультету бізнесу та управління Батумської державної морської академії (Грузія) вперше реалізується проект проведення спільної студентської наукової конференції.

У квітні 2015 року на запрошення оргкомітету факультету економіки та управління студентки Батумської державної морської академії Натiя Тунадзе і Тамiла Хороiшвiлi (науковий керівник професор Р. Мамуладзе, відео та тези доповіді), Тамуна Рiжвадзе і Тамта Турманiдзе (науковий керівник доцент Н. Ревуцька, див. відео та тези доповіді) взяли участь у щорічній науковій студентській конференції "Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті", що проводиться в ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана".

29-30 травня на запрошення наших грузинських партнерів студенти та аспіранти факультету економіки та управління беруть участь у І Міжнародній науковій конференції молодих вчених та студентів "Регіональна економіка та бізнес: туризм, логістика і транспорт" (ознайомитись з програмою конференції).

Зокрема, свої доповіді представили:

• Шалдаєва Тетяна (магістерська програма "Стратегічний менеджмент") “Use Of Management Technologies In Development Of A Business Model Of A Company: Experience Of Ukraine And Foreign Countries” (науковий керівник О. Гребешкова, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств);
  • Макаркіна Яна (студентка 4 курсу) “Intercultural managerial teams: what`s the point?” (науковий керівник Г. Скитьова, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств);
  • Тищенко Олександр (аспірант) “The role of the client capital in company capitalization growth” (науковий керівник В. Верба, д.е.н., професор кафедри стратегії підприємств)
  • Стороженко Наталія (магістерська програма "Менеджмент проектів і консалтинг") “Intellectual capital: Measurement and Management”  (науковий керівник Н. Гаращенко, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств)
  • Закревська Ірина (аспірантка) “Typology of integration strategies as trends in the development of the
    enterprise in a global environment” (науковий керівник Є. Прохорова, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств);
  • Ладичук Катерина (студентка 4 курсу) “The tourist potential of Ukraine: problems and prospects” (науковий керівник В. Оберемчук, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств);
  • Шкрибляк Валентина, Старухіна Яна (студентки 4 курсу) “Key success factors of hotel service in a non-resort city” (науковий керівник Є. Прохорова, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств);
  • Тарнавська Оксана (студентка 4 курсу) “No customers in the new-opened restaurant: what to do? (Current trends
    in Ukrainian hospitality business)” (науковий керівник О. Михайленко, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств);
  • Лисенко Ірина (студентка 4 курсу) “Using BTL- technologies in Kyiv tourism industry” (науковий керівник Н. Голіонко, к.е.н., асистент кафедри стратегії підприємств);
  • Булан Юлія  “Features of development of the global and national market express delivery” (науковий керівник В. Верба, д.е.н., професор кафедри стратегії підприємств)

Координатори проекту (члени організаційного комітету конференції):

• Наталія Ревуцька, к.е.н., доцент, помічник декана факультету бізнесу та менеджменту Батумської державної морської академії (Грузія)
  • Олена Гребешкова, к.е.н., доцент, заступник декана факультету економіки та управління ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" (Україна)

Дякуємо керівництву Батумської державної морської академії  за підтримку нашої ініціативи!

Сподіваємося на результативне продовження наукової співпраці!

On the initiative of the Faculty of Economics and Management of the SHEI "Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman" (Ukraine) and the Faculty of Business and Management of Batumi State Maritime Academy (Georgia) a project of common student conference is being realized for the first time.

In April 2015 at the invitation of the organizing committee of the Faculty of Economics and Management students of the Batumi State Maritime Academy Natiya Tunadze and Tamila Horoishvili (supervisor Prof. R. Mamuladze, video and abstract), Tamuna Rizhvadze and Tamta Turmanidze (supervisor Associate Prof. N. Revutska, see video and abstract) took part in the annual scientific student conference "Social and Economic Prospects of Ukraine in the XXI Century", held by SHEI "Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman".

May, 29-30 at the invitation of our Georgian partners, students and postgraduates of the Faculty of Economics and Management participate in the International scientific conference of young scientists and students "Regional Economy and Business Tourism, Logistics and Transport" (read the program of the conference).

Project coordinators (members of the Organizing Committee):

Natalia Revutska, Ph.D., associate professor, assistant dean of the Faculty of Business and Management Batumi State Maritime Academy (Georgia)

Elena Grebeshkova, Ph.D., Associate Professor, Deputy Dean of the Faculty of Economics and Management of the SHEI "Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman" (Ukraine)

Thanks to representatives of Batumi State Maritime Academy for their support of our initiative!