Форум з академічної доброчесності у КНЕУ запрошує всіх охочих до участі (22 грудня 2016)14 Грудня 2016р.

КНЕУ імені Вадима Гетьмана спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP, Американські ради з міжнародної освіти) та за інформаційної підтримки сайту “Освітні тренди” запрошують освітян і науковців, всіх охочих до участі у ФОРУМІ З АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ.

У ході заходу учасники обговорять сучасний стан і перспективи розбудови доброчесної вищої освіти в Україні з позицій запобігання явищам корупції, плагіату, нарощення конструктивного діалогу і довіри між усіма стейкхолдерами вищої школи.

Запрошені спікери та експерти поділяться з відвідувачами Форуму сучасним світовим досвідом у царині забезпечення академічної доброчесності, успішними кейсами з української практики, спільно з аудиторією подискутують про актуальні виклики і перспективи розбудови ефективного академічного середовища, нетолерантного до корупції, плагіату й неетичної поведінки у вітчизняній вищій освіті. У ході заходу буде обговорено бачення – з погляду стратегії, політики, інструментів і методів – ефективних шляхів сприяння академічній доброчесності в українських закладах вищої освіти.

В цілому Форум покликаний згенерувати нові цікаві та корисні ідеї, згуртувати зусилля усіх небайдужих навколо питань розбудови конкурентної вищої освіти в Україні, базованої на цінностях доброчесності, моралі, довіри і взаємоповаги.

Детальніше про спікерів за посиланням

Для участі в Форумі та з метою резервування місця в залі просимо потенційних учасників зареєструватись на захід за посиланням.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА!

Місце події – КНЕУ імені Вадима Гетьмана, конференц-зал (проспект Перемоги, 54/1, Київ).

Дата – 22 грудня (четвер). Початок – 14:00 год, завершення – 17:00 год.