До уваги студентів! СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС CIMA UKRAINE BUSINESS CHALLENGE 201617 Березня 2016р.

Шановні викладачі та студенти!

Цього року вдруге в Україні відбудеться престижний студентський конкурс бізнес-кейсів CIMA Ukraine Business Challenge 2016 (http://www.cimaglobal.com/ubc2016).

Конкурс проводить Королівський інститут управлінського обліку Великобританії (СІМА). СІМА – це професійне об’єднання фахівців у сфері фінансів, яке налічує більш ніж 230 тис. членів і студентів у 176 країнах світу.

Щоб прийняти участь в конкурсі студентські команди у складі чотирьох чоловік, які вільно володіють англійською мовою повинні зареєструватися до 31 березня 2016р. за електронною адресою gbcukraine@cimaglobal.com.

Конкурс CIMA Ukraine Business Challenge 2016 пройде у два етапи:

• перший етап – відбірковий тур, що передбачає підготовку зареєстрованими студентськими командами аналітичного звіту англійською мовою за бізнес-кейсом до 29 квітня 2016 року.
  • другий етап – національний фінал, який відбудеться 13 червня 2016 року в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана. Чотири студентські команди, котрі здобудуть найвищі оцінки від експертів СІМА, презентуватимуть власні роботи перед суддями – впливовими вітчизняними і закордонними експертами та бізнес-лідерами.

Переможці конкурсу отримають цінні призи від СІМА (IPad Mini, IPod Nano, IPod Shuffle, Amazon Kindle) та можливість пройти стажування в консалтинговій компанії PwC Україна.

З повагою,

Антонюк Л.Л.
д.е.н., професор,
директор Інституту вищої освіти