Запрошуємо студентів до участі у симуляції кліматичних переговорів21 Вересня 2015р.

З метою поширення цінностей сталого розвитку 28 вересня (понеділок) на базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбудеться гра-симуляція кліматичних переговорів.

Довідка. СоР - це щорічні міжнародні переговори з питань зміни клімату, де беруть участь представники 195 країн-членів Рамкової конвенції ООНз питань зміни клімату. Зустріч має на меті досягнути домовленості щодо зменшення викидів парникових газів та стимулювати до подальших зобов’язань відповідно до можливостей кожної країни.

СоР21, що відбудеться у Парижі на початку грудня, подає високі очікування, оскільки це може бути першою за 20 років домовленістю між державами-членами ООН у питанні зміни клімату.

Активна частина громадян, які розуміють важливість питання зміни клімату, вже доєдналася до всесвітнього кліматичного руху!

Зроби це і ти, ставши учасником гри-симуляції кліматичних переговорів COP21, яка допоможе тобі:

• поглибити знання у сфері зміни клімату,
  • дізнатися більше про економічні особливості країн, які беруть участь у переговорах,
  • покращити свої комунікативні та ораторські здібності.

Коли: 28 вересня (понеділок) 2015 року

Де: 1-ий корпус КНЕУ, аудиторія 265

Час: 13.15 – 17.20

Контактна особа: Тищенко Марія, к.е.н., доцент кафедри  політичної економії обліково-економічних факультетів