Факультет економiки та управлiння

Результати конкурсу на переведення студентів денної та заочної форм навчання факультету економіки та управління з навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на навчання за державним замовленням на наявні вакантні місця27 Вересня 2021р.

Результати конкурсу на переведення на вакантні місця студентів денної та заочної форм навчання факультету економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» з навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб на навчання за державним замовленням:

№п/п

ПІБ

Середній бал (за 100-ою шкалою)

2 курс, осв.прогр. 6Е07Економічна аналітика, денна форма навчання

1

Косєй Єлизавета Михайлівна

88,58

2

Кожан Віктор Васильович

82,08

2 курс, осв.прогр. 6Е02Економіка підприємства, денна форма навчання

1

Яловська Юлія Миколаївна

93,92

2

Приваренко Дар’я Андріївна

89,38

3

Пастушок Олександр Юрійович

88,38

4

Ткачук Ангеліна Олександрівна

85,00

5

Красножон Олександра Михайлівна

84,31

6

Аветісян Катерина Сергіївна

84,00

7

Білоус Анастасія Миколаївна

80,15

8

Ремінець Марина Валеріївна

79,23

9

Патріна Анастасія Геннадіївна

78,31

2 курс, осв.прогр. 6Е04Менеджмент бізнес-організацій, денна форма навчання

1

Рибак Ігор Юрійович

93,43

2

Саврасов Ян Костянтинович

89,29

3

Василенко Ольга Віталіївна

88,86

4

Городницька Дарія Андріївна

86,71

5

Джигіль Юлія Олегівна

85,79

6

Давиденко Микола Сергійович

82,43

7

Мацарська Катерина Олегівна

81,57

8

Михайлова Карина Юріївна

80,43

9

Безверхий Антон Сергійович

78,64

2 курс, осв.прогр. 6Е08Підприємництво, денна форма навчання

1

Поліщук Дарина Олександрівна

94,00

2

Дзюба Анастасія Олександрівна

88,67

3

Корж Крістіна Олександрівна

84,00

4

Вєтров Дмитро Дмитрович

83,67

5

Азатян Ані Варданівна

83,67

6

Бородько Богдан Юрійович

82,58

3 курс, осв.прогр. 6Е07Економічна аналітика, денна форма навчання

1

Литвинець Ростислав Романович

91,33

2

Дубовенко Юліана Костянтинівна

80,27

4 курс, осв.прогр. 6Е02Економіка підприємства, денна форма навчання

1

Клочан Єлизавета Василівна

86,93

2

Бороздіна Юлія Сергіївна

82,50

2 курс зі скороченим терміном навчання (2 роки), осв.прогр. 6Е02Економіка підприємства, денна форма навчання

1

Герман Олександр Миколайович

93,35

2

Барабаш Вікторія Ігорівна

93,00

3

Пахомова Ольга Юріївна

88,75

4

Святецький Даниїл Володимирович

73,65

2 курс зі скороченим терміном навчання (2 роки), осв.прогр. 6Е04Менеджмент бізнес-організацій, денна форма навчання

1

Заболотна Марія Валеріївна

65,88

2 курс магістерського рівня вищої освіти, осв.прогр.Бізнес-економіка, денна форма навчання

1

Кур’ян Інна Ігорівна

92,00

2

Бондаренко Андрій Сергійович

87,13

3

Яловська Ольга Миколаївна

84,80

4

Головченко Лариса Олександрівна

81,47

5

Сидорченко Борис Ігорович

80,80

2 курс магістерського рівня вищої освіти, осв.прогр.Економіка агробізнесу та агротрейдинг, денна форма навчання

1

Сердюк Ольга Олександрівна

84,73

2

Верба Анастасія Віталіївна

77,80

3

Возна Ірина Петрівна

73,80

2 курс магістерського рівня вищої освіти, осв.прогр.Підприємництво, денна форма навчання

1

Нечай Любов Миколаївна

93,40

2

Козловська Катерина Дмитрівна

83,33