Вітаємо переможців Першого (університетського) туру Всеукраїнської Олімпіади з економічної теорії06 Березня 2013р.

Згідно з наказом Міністерста  освіти і науки України 25 лютого 2013 р. кафедрою політичної економії обліково-економічних факультетів спільно з кафедрою політекономії факультетів управління та маркетингу і кафедрою історії та теорії господарства було проведено Перший (університетський) тур Всеукраїнської Олімпіади з економічної теорії. Переможцями Олімпіади стали:

1. Волосюк Ірина, студ. ФЕтаУ, 5 курс, спец.8501. Тема доповіді "Джерела економічного розвитку та можливості їх використання в сучасній економіці України". Науковий керівник - проф. Кривенко К.Т.
  2. Кузьменко Микита, студ. ФЕАПК. Тема доповіді "Роль міжнародних інституцій та організацій в торгівлі Україною сільськогосподарськими товарами". Науковий керівник - ст. викл. Кривенко К.Т.
  3. Саврук Наталія, студ. ФЕтаУ, 4 курс, спец.6501. Тема доповіді "Імпортозамінний розвиток галузевих ринків". Науковий керівник - проф. Студінський В.А.