Лекція професора Білошапки В.А. для магістрантів кафедри стратегії підприємств 24.01.2014 р.24 Січня 2014р.

24 січня 2014 року в ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулася зустріч магістрантів кафедри стратегії підприємств з доктором економічних наук, професоромБілошапкою Владиславом Анатолійовичем. Під час майстер-класу на прикладі кейсів слухачі змогли ознайомитись з оригінальним поглядом на результативність стратегічного процесу та авторським трактуванням завдань і можливостей професійних менеджерів у стратегічному процесі підприємства.

Ключові питання, що висвітлені в ході майстер-класу, викладені у презентації:

За відгуками учасників зустрічі, спілкування з професором В.А. Білошапкою - одним із провідних вітчизняних фахівців у сфері стратегічного управління, надихнуло магістрантів на подальші наукові та професійні здобутки.