Кафедрі стратегії підприємств – 20 РОКІВ!07 Червня 2014р.

7 червня 1994 року народилася кафедра стратегії підприємств!

Сьогодні нам ВЖЕ 20 РОКІВ!

За цей час ми сильно виросли, зміцніли та посіли провідні позиції в житті університету.

Ми вдячні нашим мудрим Учителям – Михайлу Григоровичу Грещаку, Неллі Василівні Задорожній, Владлену Єфремовичу Москалюку, Миколі Артемовичу Бєлову, Людмилі Савеліївні Топчій, які виховали нас в дусі взаємної поваги,  відповідального ставлення до своєї справи, критичного, але позитивного сприйняття різних життєвих ситуацій.

Ми шануємо пам'ять наших колег Олександра Васильовича Антонця та Алли Михайлівни Ліхтерман. Вони далеко, але назавжди у наших серцях…

Наш капітан, незмінний завідувач кафедри професор Анатолій Петрович Наливайко – завжди «на передовій»: декан факультету економіки та управління (1992-2012 рр.), проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (з 2012 р.), голова підкомісії з економіки підприємства НМК з економіки і підприємництва МОН України. Його «тили» забезпечені надійною та потужною командою.

Наші «маневри» вміло спрямовують заступники завідувача кафедри Єлена Вікторівна Прохорова та Олена Миколаївна Гребешкова. Їх невсипущий контроль тримає нас у тонусі… :)

Ми постійно розвиваємось. За двадцять років нами створено 4 магістерські програми (виробничий менеджмент, менеджмент проектів і консалтинг, бізнес-аналітика, стратегічний менеджмент), підготовлено понад 30 нових навчальних дисциплін, видано 5 монографій … І це ще далеко не все… :)

Ми дорослішаємо та «тримаємо планку», як влучно казала Н.В. Задорожна. За цей час на кафедрі захистилися 2 доктори та 30 кандидатів наук. Ми ініціювали та забезпечуємо видання фахового збірника наукових праць «Стратегія економічного розвитку України». Наші наукові конференції – яскраві події у житті вітчизняної наукової спільноти. Ми співпрацюємо з колегами інших країн – Польщі та Канади, Чехії та Росії, Латвії та Білорусі.

Наші професори – взірець професіоналізму! Вероніка Анатоліївна Верба та Людмила Павлівна Батенко, Ніна Миколаївна Євдокимова та Ігор Валентинович Смолін – «мозковий центр» нашого колективу.

Наші офіс-менеджери Марія Міхеєва та Оксана Кисла на чолі з Аллою Петрівною Коротченко впевнено ведуть нас у бурхливому морі наказів, розпоряджень, ухвал та створюють комфортний клімат для всіх, хто «піднімається на нашу палубу»… :)

Ми – дружний колектив! Ми приростаємо нашими дітьми… :)

Але… Сьогодні нам ЛИШЕ 20 РОКІВ!

Ми не зупиняємося на досягнутому. Ми молоді та зухвалі! Ми націлені у майбутнє!

Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію та розширюємо коло наших партнерів. Ми відкриті для нових ідей та енергійні в їх реалізації!

Ми – дослідники. Нас цікавить все нове. Ми допитливі і невгамовні в пошуку істини!

Ми розробляємо нові англомовні магістерські програми. Ми ставимо нові курси та впроваджуємо новітні форми навчання.

Віддзеркалення наших новацій – у наших студентах і випускниках. Ми пишаємося їхніми успіхами!

Студенти визнають нас найсучаснішою кафедрою університету. Наш інтернет-портал – надійний компас у навчальному, науковому та виховному процесі!

Все тільки починається… :)

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КАФЕДРО!