Запрошуємо викладачів факультету на тренінг-презентацію "Використання платформи MOODLE в навчальному процесі"16 Вересня 2015р.

Шановні колеги!

21 вересня (понеділок) о 14.30 в ауд. 265(Навчально-тренінговий центр економіки та управління) для викладачів факультету економіки та управління проводиться тренінг-презентація «Використання платформи MOODLEв навчальному процесі: перспективи роботи за моделлю змішаного навчання».

Програмою тренінгу передбачено висвітлення та обговорення наступних питань:

• Можливості платформи Moodleяк інструменту змішаного навчання
  • Завдання, які можна вирішувати в середовищі Moodleпри організації навчання студентів різних форм навчання (денна, заочна, дистанційна)
  • Досвід використання платформи Moodleу навчальному процесі в КНЕУ
  • Загальні принципи створення онлайн-курсу на платформі Moodle

Кількість учасників тренінгу обмежена (по кількості робочих місць за комп’ютерами - до 15 осіб, по 2-3 особи від кафедри). До участі у тренінгу у першу чергу запрошуються викладачі, які:

• готові стати «агентами змін» на своїх кафедрах;
  • мають бажання почати використовувати платформу Moodleвже в поточному семестрі;
  • залучені до навчального процесу на дистанційній формі навчання (1 курс) або планують викладати дисципліни дистанційно у наступному навчальному році (2 курс).

Тренінг-презентацію проводять:

Гребешков Олексій Миколайович, к.е.н., доцент, завідувач Лабораторії інноваційних освітніх технологій факультету економіки та управління

Гребешкова Олена Миколаївна, к.е.н., доцент, заст. декана факультету економіки та управління

• Дата:21 вересня 2015 року (понеділок)
  • Час: 14.30 – 17.00
  • Місце: ауд. 265 (НТЦ ЕУП)

Для участі у тренінгу необхідно до 18 вересня 15.00 зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/LD8cIL