Розпочинається робота англомовного «Економічного колоквіуму»24 Вересня 2014р.

До уваги студентів!

Розпочинається робота англомовного «Економічного колоквіуму»!

Кафедра стратегії підприємств відкриває англомовний «Економічний колоквіум» як форму підготовки до навчання на англомовних магістерських програмах, що запроваджуються в КНЕУ у 2015-2016 н.р.

Програма засідань «Економічного колоквіуму» охоплює широкий спектр питань забезпечення конкурентоспроможності та економічного розвитку підприємств. В якості експертів будуть залучатися топ-менеджери представництв міжнародних компаній в Україні, представники вітчизняного бізнесу, викладачі університету.

Форма проведення колоквіуму: міні-лекції з актуальної проблематики, дискусії, розв’язання кейсів в міні-групах, виконання індивідуальних і групових завдань.

Мова проведення занять: англійська.

Умови участі: безкоштовно.

Запрошуються: студенти 3-5 курсів спеціальності «Економіка підприємства», що мають достатній рівень англійської мови (сприйняття, спілкування, читання).

Перше засідання «Економічного колоквіуму» відбудеться 29 вересня о 17-30 в ауд.520.

Тема: "Brands: challenges and opportunities in Ukrainian realities" (on the bases of Ukrainian mobile phones market).

Ведучий-експерт: Ідобаєва Алла, директор з продажів компанії Canon Ukraine.

Бажаючим взяти участь у колоквіумі прохання зареєструватись:

colloq_qr

Реєстрація

З питаннями звертатись до керівника колоквіуму – проф. Батенко Людмили Павлівни (batenkoludmila@gmail.com).

Сподіваємось на вашу участь у колоквіумі!