Щорічна студентська наукова Інтернет-конференція «Стратегія підприємства: погляд нової генерації економістів»13 Листопада 2012р.

Кафедра стратегії підприємств започаткувала проведення
щорічної студентської наукової Інтернет-конференції

«СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА: ПОГЛЯД НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ ЕКОНОМІСТІВ»,
 що вперше відбулась 17-21 грудня 2012 року.

Основне завдання роботи Інтернет-конференції — оприлюднення та обговорення результатів наукової роботи студентів під час опанування дисциплін, викладання яких забезпечується кафедрою стратегії підприємств, а також фахової науково-дослідної роботи студентів ІV курсу та переддипломних наукових досліджень магістрантів.

Відповідно під час роботи Інтернет-конференції відбулись віртуальні засідання таких секцій:

• Секція 1. «Пояснення поведінки мікросистем з позицій сучасної економічної  теорії».
  • Секція 2. «Економічні та управлінські аспекти функціонування підприємств».
  • Секція 3. «Механізми реалізації стратегії підприємства».
  • Секція 4. «Актуальні проблеми теорії та практики стратегічного управління підприємством».

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ У ВІРТУАЛЬНОМУ НАУКОВОМУ ПРОСТОРІ!