Запрошуємо до участі у міжнародній конференції «Суспільство, економіка та економічна наука в ХХІ столітті»26 Січня 2017р.

До участі запрошуються:

викладачі ВНЗ, науковці науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти,представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та інших установ.

Місце проведення:

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.

Наукові напрямки роботи конференції:

• проблеми методології  сучасної економічної науки
  • світова економічна криза і наукова рефлексія у ХХІ ст.
  • синергетична природа міждисциплінарного підходу до забезпечення якості теоретичних досліджень сучасної економічної науки
  • глобальна політична економія
  • резистентність соціально-політичного та екологічного середовища в теоріях сталого розвитку
  • громадянське суспільство і соціальна відповідальність: проблеми розвитку підприємництва
  • вища освіта в системі факторів економічного розвитку

Робочі мови конференції:

українська, англійська, російська.

Орієнтовна програма:

21 квітня 2017 р. реєстрація учасників, урочисте відкриття, пленарне засідання, обід, секційні засідання, підбиття підсумків, вечірня культурна програма

22 квітня 2017 р. екскурсійна програма, вільний час, від’їзд учасників

Публікація матеріалів конференції:

До початку роботи конференції планується опублікувати тези доповідей у збірнику матеріалів конференції та наукові статті в міжнародному виданні співорганізатора конференції – Академічного співтовариства Михайла Балудянського (Словаччина) - науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY» (http://asmiba.sk). Березневий (2017 р.) номер журналу буде випущено з нагоди 110-річчя ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та проведення ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Суспільство, економіка і економічна наука в ХХІ столітті», що надасть можливість міжнародній науковій спільноті ознайомитися з науковими надбаннями університету, знайти партнерів для співпраці.

Повна інформація про умови участі у конференції та умови публікації в інформаційному листі:

Інформація (українською).

Информация (на русском языке).

Information (in English).

Організатор конференції:

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», кафедра політичної економії.

Співорганізатори  конференції:

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Київський національний торговельно-економічний університет
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Український католицький університет (м. Львів)
  • Інститут економіки та прогнозування НАН України
  • Всеукраїнська асоціація політичної економії
  • Білоруський державний економічний університет (м. Мінськ, Білорусь)
  • Університет економіки (м. Братислава, Словаччина)
  • Норвезький інститут міських і регіональних досліджень (м. Осло, Норвегія)
  • Ніколос Копернікус Університет (м.Торунь, Польща)
  • Університет Лодзя (м. Лодзь, Польща)
  • Університет Мальмо (м.Мальмо, Швеція)
  • Університет Бергена (м.Берген, Норвегія),
  • Університет Загребу (м. Загреб, Хорватія)
  • Університет Лоуренса (США)
  • Університет Гонконгу
  • Академічне співтовариство Михайла Балудянського (Словаччина)
  • Всеукраїнська громадська організація «Поруч»
  • Сайт «Освітні тренди»

Адреса оргкомітету:

вул. Мельникова, 81, навчальний корпус КНЕУ № 5, кафедра політичної економії, к. 311, Київ, Україна, телефон: 380 (44) 489-09-50. Email: kpeof@kneu.edu.ua.

Завантажити заявку на участь у конференції