Підсумки круглого столу "Розвиток академічної доброчесності на освітніх програмах факультету"18 Січня 2021р.

13 січня 2021 року на факультеті економіки та управління відбувся круглий стіл з питань забезпечення академічної доброчесності, в якому взяли участь гаранти освітніх програм, члени факультетських комісій з дотримання академічної доброчесності, аспіранти та студенти. На круглому столі обговорено низку питань щодо подальшого дотримання принципів академічної доброчесності на освітніх програмах факультету у контексті використання для перевірки рівня унікальності нового сервісного продукту (Unicheck). Учасники круглого столу дискутували щодо підходів до розгляду випускних кваліфікаційних робіт у разі перевищення встановленого нормативу текстових запозичень та розробляли необхідні подальші кроки для популяризації політики забезпечення академічної доброчесності.

Результати обговорення враховано в Ухвалі Вченої ради факультету «Про забезпечення академічної доброчесності на факультеті економіки та управління» від 18 січня 2021 року.