Саse study від компанії EY з магістрами програми «Менеджмент проектів і консалтинг»17 Лютого 2014р.

13 лютого 2014 року  за сприянням Інституту управлінського консультування КНЕУ партнер  відділу консалтингових послуг компанії EY  Артем Козловський з консультантами відділу підвищення ефективності бізнесу Олексієм Мухіним, Борисом Трофімовим,  Андрієм Потапенко провели з магістрантами програми «Менеджмент проектів і консалтинг» практикум на основі обговорення бізнес-кейсу.

Перед магістрами були поставлені такі завдання: за одну годину провести аналіз стану та проблематики компанії, розробити рекомендації, що забезпечать підвищення ефективності її діяльності.

Оцінюючи результати роботи команд, Артем Козловський зазначив, що незважаючи на надзвичайно складні умови виконання завдань, більшість команд  правильно виділили зони ризику функціонування компанії та представили цікаві ідеї щодо підвищення ефективності її діяльності.

Консультанти EY  надали магістрантам МП «Менеджмент проектів і консалтинг» можливість ознайомитись з найкращими рішеннями цього кейсу, запропонованими у минулому році претендентами на посаду стажера у команді EY.

Переможцями змагання у розв'язанні бізнес-кейсу стали: Ткачук Оксана, Пилипенко Юля, Доценко Ігор, Карась Сергій, Рибенок Ярослав, Чічеров Артур.