Запрошуємо на друге засідання англомовного «Економічного колоквіуму»!02 Жовтня 2014р.

Раді повідомити вам, що друге засідання «Економічного колоквіуму» відбудеться 6 жовтня (понеділок) 2014 р. о 17-30, ауд. 539.

Тема: Developing Your Strategy of Success: From Nice Student to Great Manager

Ведучий-експерт: Ольга Галушко, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств, управляючий партнер “Wyse & Company Limited”, “GO! Management School”

Запрошуються: студенти 3-5 курсів спеціальності «Економіка підприємства», що мають достатній рівень англійської мови (сприйняття, спілкування, читання).

Мова проведення занять: англійська.

Форма проведення колоквіуму: міні-лекції з актуальної проблематики, дискусії, розв’язання кейсів в міні-групах, виконання індивідуальних і групових завдань.

Умови участі: безкоштовно.

Місце і час: 6 жовтня 2014 р., 17.30, ауд. 539 (1-й корпус КНЕУ)

Бажаючим взяти участь у колоквіумі прохання зареєструватись:

colloq_qrРеєстрація

З питаннями звертатись до керівника колоквіуму – проф. Батенко Людмили Павлівни (batenkoludmila@gmail.com).

Сподіваємось на вашу участь у колоквіумі!