Пропозиції для обговорення змін до ОПП "Публічне управління та адміністрування" для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти28 Червня 2024р.

Шановні стейкхолдери!

Пропонуємо до обговорення проєкт змін до освітньо-професійної програми  "Публічне управлінян та адміністрування" для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, внесених із урахуванням змін до стандарту вищої освіти згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 13.06.2024 р. №842.

Проєкт нової редакції освітньо-професійної програми  "Публічне управління та адміністрування".

Форма для зауважень та пропозицій.

Ваші рекомендації та пропозиції також можна надіслати на електронну адресу кафедри національної економіки та публічного управління КНЕУ ім. В. Гетьмана kmdu@kneu.edu.ua.

Будемо вдячні за співпрацю!

Проєкт нової редакції освітньо-професійної програми  "Державна політика та управління стратегічними комунікаціями"