91-та студентська наукова конференція «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України»14 Травня 2024р.

14 травня 2024 року в рамках 91-ї щорічної студентської наукової конференції  «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України» кафедрою економічної теорії було організовано роботу платформи «Повоєнна інноваційна трансформація України».

Модератори: Кулага І.В., к.е.н., доц., Ткаченко О.В. к.е.н., проф.

В роботі платформи взяли участь студенти 1-5 курсів факультету економіки та управління (програма «Економічна аналітика») та інших факультетів університету, викладачі кафедри.  За результатами наукових досліджень до конференції студентами було підготовлено 18 доповідей, під час обговорення яких розгорталися цікаві та змістовні дискусії.

Учасники конференції та теми доповідей:

1.Інноваційні підходи в агробізнесі після війни: технологічні і стратегічні перспективи для України. Лазарук Ірина, 1 курс, ІЕ-101. Науковий керівник: Михайлюк М.А., к.е.н., доцент.

2. Суспільні блага в контексті відродження економіки України. Цапов Мирослав,  1 курс, ЕА 101. Науковий керівник: Котенок Д.М., к.е.н., доцент.

3. Цифрова трансформація: роль в економічному відновленні України. Данилко Софія, Легка Єлизавета, 1курс, ІЕ-101. Науковий керівник: Михайлюк М.А., к.е.н., доцент.

4.Формування інфляційних очікувань домогосподарств у період воєнного стану. Назім Аліна, 1 курс, ОО-102. Науковий керівник: Хохич Д.Г., к.е.н., доцент.

5. Відродження економіки України з урахуванням міжнародного досвіду. Захаріна Каріна, Гуменюк Антоніна, 1 курс, ІЕ-101. Науковий керівник: Михайлюк М.А., к.е.н., доцент.

6. Використання інформаційно-аналітичних технологій у забезпеченні інноваційного розвитку економіки України. Гуменна Софія, Хоменко Марія, 3 курс, ЕЛ-301. Науковий керівник: Колядич О.І., к.е.н., доцент.

7. Неспроможності держави як причина неефективності за Парето. Хоменко Марія, 3 курс, ЕЛ -301. Науковий керівник: Ткаченко О.В., к.е.н., професор.

8. Перспективи розвитку IT-сектора та його вплив на цифрову трансформацію економіки України. Виничук Наталія, 4 курс, ЕАН-401. Науковий керівник: Кулага І.В., к.е.н., доцент.

9. Сучасний стан та перспективи розвитку ФОПів в Україні у повоєнний період. Досіна Дар'я, 4 курс, ЕАН-401. Науковий керівник: Кулага І.В., к.е.н., доцент.

10. Розширення можливостей фінансового аналізу у повоєнному відновленні України. НейлаАльона, 5курс, ЕАН-401. Науковий керівник: Галабурда М.К., к.е.н., доцент.

11. Стратегічна поведінка підприємств в умовах війни й відновлення економіки. Алєксєєв Сергій, 5 курс, ЕАН-501. Науковий керівник: Верба Д.В., к.е.н., доцент.

12. Соціальні наслідки війни для працездатного населення. Залітач Владислав, 5 курс, ЕАН-501. Науковий керівник: Самійленко А.П., к.е.н., доцент.

13. Аналіз підприємницької діяльності в Україні в контексті економічної безбар'єрності. Гуртовий Євгеній, 5 курс, ЕАН-501. Науковий керівник: Євдокимова Н.М., професор кафедри економічної теорії, к.е.н., доцент.

14. Вплив штучного інтелекту на економіки країн світу і України. Литвинець Ростислав,5 курс, ЕАН-501. Науковий керівник: Котенок А.Г., к.е.н., доцент.

15. Електронне урядування як фактор підвищення ефективності державного управління в умовах повоєнної трансформації України. Рабошук Софія,5 курс, ЕАН-501. Науковий керівник:  Кулага І.В., к.е.н., доцент.

16. Динаміка ВВП України під впливом військового конфлікту. Філімонов Ігор,5 курс, ЕАН-501. Науковий керівник: Унінець І.М., д.е.н., професор.

17. Вплив відновлюваної енергетики на інноваційну трансформацію економіки України. Фесенко Іван,5 курс, ЕАН-501. Науковий керівник: Колядич О.І., к.е.н., доцент.

18. Приватизація як ресурс повоєнної відбудови та модернізації економіки України. Овсяннікова Дарія, ЕАН – 401. Науковий керівник: Ткаченко О.В.,  к.е.н., професор.

За результатами роботи платформи всі учасники отримали сертифікати та рекомендації до публікації тез доповідей у збірнику матеріалів конференції. Грамотою за найкращу доповідь відзначена Вінничук Наталія, студентка 4 курсу програми «Економічна аналітика». Тема доповіді:«Перспективи розвитку IT-сектора та його вплив на цифрову трансформацію економіки України» (науковий керівник: доцент Кулага І.В.).

Дякуємо всім учасникам конференції за цікаві доповіді, змістовну дискусію, творчу атмосферу!