Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл "Цифрова трансформація фінансового сектору", Державний податковий університет (м. Ірпінь), кафедра економічної теорії КНЕУ21 Травня 2024р.

21 травня відбувся Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Цифрова трансформація фінансового сектору», організатором якого є Кафедра фінансових ринків та технологій Факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету. Співорганізатором була кафедра економічної теорії КНЕУ.

Обговорили вплив технологій на розвиток фінансового сектору та особливості функціонування банківської системи у період воєнного стану в Україні.

Хохич Дмитро Григорович, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії виступив  з доповіддю "Монетарна політика НБУ в умовах воєнного стану".