Управлінський хакатон «Стратегії управління регіональним розвитком в умовах нестабільності»01 Травня 2024р.

1 травня 2024 року відбувся дуже важливий Всеукраїнський науково-практичний захід. Його актуальність не викликає сумніву. Умови воєнного стану вносять значні виклики у процес управління регіональним розвитком і вимагають адаптації стратегічних підходів до нових умов. Однак, це не означає, що стратегічні підходи стають непридатними або неефективними. Отже, виникає питання «Чи доцільно говорити про стратегії в умовах воєнного стану країни?». Свої відповіді на це питання дали представники Міністерства економіки України, органів місцевої влади, академічної спільноти.

Хакатон, як формат проведення наукового заходу, має декілька переваг:

Він був розрахований на:

• Інноваційність заходу та творчий підхід, що надає  можливість почути як представників академічної науки багатьох ЗВО, так і практиків.
  • Колаборацію та спрямованість на подальшу роботу, що сприятиме співпраці між учасниками з різних сфер та експертів.
  • Налагодження мережевих зв'язків між учасниками.
  • Реальність поставлених завдань та практичність рекомендацій.
  • Інтерактивність
  • Випробування нових ідей
  • Результато-орієнтованість.
  • Креативність та інноваційність.

Організатори:

1. Зоя ГАЛУШКА, д.е.н., проф., зав. кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

2. Валентина ЯКОБЧУК, к.е.н., проф., зав. кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Поліського національного університету.

Спікери:

1. Міністерства економіки України (директор Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування, Наталія Іванівна Горшкова).

2. ЧНУ ім. Ю. Федьковича та м. Чернівців, мої колеги викладачі економічного факультету, зокрема доц. кафедри економтеорії, менеджменту і адміністрування Тетяна Романівна Заволічна, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Миколайович Гуйтор).

3. Колеги з Поліського національного університету та  м. Житомира (професори Ірина Леонідівна Литвинчук, Віталій Євгенович Данкевич, заступник начальника Західного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби Володимир Миколайович Бражевський, Надія Хом’як, начальник відділу соціально-економічного розвитку Червоненської селищної територіальної громади).

4. Професори КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (Кириленко Володимир Іванович, Ткаченко Олена Вадимівна, Сагайдак Михайло Петрович, Ємельяненко Лариса Михайлівна).

5. Професор Університету  ім. Альфреда Нобеля (Дніпро) Момот Володимир Євгенович.

6. УАРМБО (Українська асоціація з розвитку менеджменту і бізнес освіти), директор асоціації Горохова Людмила Петрівна.