Воркшоп від експертів Київської школи дипломатичних мистецтв для здобувачів програми «Економічна аналітика»11 Квітня 2024р.

11 квітня 2024 р. в рамках тренінг-курсу «Політичний лобізм: економічна ефективність» відбувся воркшоп для здобувачів програми «Економічна аналітика». За матеріалами симуляційної гри, розробленої експертами Київської школи дипломатичних мистецтв, учасники воркшопу отримали завдання сформулювати пропозиції для проведення широкомасштабної лобістської кампанії інтересів України в конкретній країні, яка була обрана кожним студентом для аналітичного дослідження: США, Канада, Велика Британія, Ірландія, Франція та ін. В своїх дослідженнях магістранти продемонстрували знання теоретичних аспектів лобізму, стратегічне бачення, аналітичні навички та вміння формулювати ключові повідомленя (англ. мessage), що є найважливішим змістовним елементом стратегії GR-комунікацій, серед яких можна відзначити такі:

• «Україна - це країна миру, культури та сміливості, яка бореться за свободу та демократію, бореться не тільки за себе, але й за всю Європу! Вона потребує підтримки зараз більше, ніж будь-коли. Допоможіть нам зберегти демократію, мир та свободу в Україні та у всьому світі!» (Владислав Залітач, ЕАН-501).
  • «Україна - це країна, що заслуговує на мир, повагу до своєї територіальної цілісності та демократичного вибору. Ми прагнемо до миру і стабільності в нашому регіоні та у всьому світі. Ваша підтримка і розуміння важливі для нас. Разом ми можемо захистити цінності свободи та демократії!» (Іван Фесенко, ЕАН-501).

Щиро дякуємо експертам ГО «Київська школа дипломатичних мистецтв»: виконавчій директорці Оксані Забузовій та голові КШДМ - Дмитру Іщенку, який захищає нашу країну в лавах Збройних Сил України (https://diplomatic-arts.org/about/)