Зустріч зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Економічна аналітика»02 Квітня 2024р.

02.04.2024 відбулась зустріч гаранта освітньо-професійної програми (ОПП) «Економічна аналітика» Котенка А.Г. зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти. Порядок денний зустрічі включав питання щодо:

• удосконалення освітньої програми,

• формування переліку вибіркових дисциплін за освітньою програмою,

• визначення напрямів дослідження для кваліфікаційних магістерських робіт,

• участь здобувачів в студентський наукові конференції КНЕУ ім. В. Гетьмана.

Під час зустрічі здобувачі висловили такі пропозиції:

• об’єднати навчальні дисципліни «Мікроекономічне оцінювання» та «Макроекономічне оцінювання» в одну «Економічне оцінювання», яка буде включати відповідні навчальні модулі,

• оптимізувати регламент виконання кваліфікаційної магістерської роботи (КМР), забезпечивши його відповідність графіку навчального процесу на 2024-2025 н.р.

За результатами зустрічі окреслено коло питань щодо подальшої співпраці: перелік навчальних дисциплін, що будуть пропоновані до включення в Каталог вибіркових навчальних дисциплін; перелік баз практики відповідно до напрямів КМР.

З метою оцінки ефективності впровадження цих змін заплановано проведення соціологічного опитування здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Економічна аналітика» наприкінці семестру.