Факультет економiки та управлiння

Пітч-презентація Стартап-проектів студентами магістерської програми «Менеджмент бізнес-організації»03 Червня 2022р.

2 червня 2022 року студенти магістерської програми «Менеджмент бізнес-організації» представили фінальне завдання Пітч-презентацію самостійно розроблених Стартап-проектів.

Дане завдання здобувачі отримали в рамках дисципліни «Стартап-менеджмент» під керівництвом д.е.н., проф. Кафедри бізнес-економіки та підприємництва Лігоненко Лариси Олександрівни, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту, професор.

До процесу експертизи  розроблених сСтартап- проєктів студентів були залучені наступні експерти:  Кожухівський Олександр Сергійович - CEO “Ucoffee”, засновник ГО «Допоможи своїм», Короткова Ксенія Олександрівна - менеджер з навчання, методолог Академії корпоративної освіти «DniproM», Підлісецький Юрій Глебович, голова Київського обласного фонду підтримки підприємництва, волонтер. Соболєва Тетяна Олександрівн - к.е.н., гарант освітньо-професійної програми "Менеджмент бізнес-організацій»,

Студенти магістеріуму КНЕУ  представили такі стартапи, орієнтовані на найактуальніші проблеми воєнного часу та післявоєнного відродження економіки України:

1.    «Буде Дім». Мета проєкту — створення виробничих потужностей для налагодження виробництва сучасних модульних будинків, які комплектуються за замовленням та можуть бути швиджко преміщені та зібрані в будь-якій точці України. В таких будинках можна з гідністю розселити якнайбільше тимчасово переміщених осіб, до того часу, коли можна буде повернутися до свого рідного дому або до нового будинку для постійного проживання, а також тимчаосово розсіляти будівельних працівників, які будуть працювати  на відновлювальних роботах,

2.    «ВсеПОміч». Мета проєкту – створення єдиного сервісу (інтеграційної комунікаційної платформи), яка дозволить швидко комунікувати тим, хто потребуєж допомоги ( тимчасово переміщених особам, осоам, що виїхали з окупованих територій, людям, що розшукують близких, зокрема дітей, або потребують інших видів благодійної, медичної, юридичної, господарської та іншої допомоги , підприємцям, що здійснюють релокацію бізнесу або налагоджують його на нового місці тощо)  з тими, хто здатен таку допомогу надавати- різноманітними вітчизняними та міжнародними організаціями, фондами,  меценатами та бізнес-ангелами, експертами, та просто небайдужими людьми). Я

3.    «RusChecker».Мета проєкту – створення сайту, за допомогою якого за штрих-кодом або маркою товару  можна виявити  чи був товар виготовлений у Росії або чи продовжує іноземна компанія свою діяльність у Росії, тим самим виступаючи "спонсором" війни в Україні. Користувачі сайту зможуть також стати донаторами ВСУ, а партнери-вітчизняні товаровиробники- розмістити рекламу своєї продукції, яка гідно замінить товар країни-агресора.

Команди стартапів, крім пітч-презенатцій,  представили на суд жюрі заявки на отримання фінансування, зокрема грантового, а також фінансові моделі своїх проектів, які містить оцінку  бізнесової та  суспільної цінності розроблених преоктів.

Усі  стартапи визнані експертним жюрі вельми цікавими та актульними,  перспективними для практичної реалізації, економічно обгрунтованими.

 Прийнято рішення визнати переможцями :

у номінації "Турбота про українців"- проект "Буде дім", під керівництвом Мамлюк Варвари;

в номінації  "Ми єдина родина"- проект "Все поміч", під керівництвом Терно Павло;

в номінації "Ні-агресії!"- проект "Russhecker", під керівництвом Казанцева Юрій.

.Всім командам  рекомендовано відправити заявки на фінансування своїх проектів до обраних потенційних інвесторів та намагатися перетворити наявні бізнес-моделі в функціонуючі підприємства та громадські організації.

Сьогодні нашій Країні вкрай необхідна допомога. Допомога на фронті, в професійній діяльності, в бізнесі. Тільки разом, гуртуючись навколо ідеї, ми зможемо досягти бажаного результату. Єднаймося - і перемога настигне нас!

Все буде Україна!