Факультет економiки та управлiння

Відкрита лекція на тему "Ефективний менеджмент у цифрову епоху"09 Квітня 2021р.

31 березня 2021 року для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури була проведена лекція на тему "Ефективний менеджмент у цифрову епоху". 

Лектор: Максим Почебут, директор освітніх програм EPAM Ukraine, кандидат технічних наук, доцент, віце-президент Асоціації "ІТ України" з питань освіти.

Зважаючи на проаналізовані динамічні технологічні зміни у зовнішньому середовищі бізнес-організацій лектор наголосив на потребі у відповідних змінах у організаціях, їх бізнес-моделях та компетенціях і намірах самих менеджерів. Ефективність компаній і їх працівників сьогодні має визначатися цінністю, яку вони створюють для клієнтів. Майбутнім менеджерам лектор порадив змінювати себе (читати, набувати досвіду) та створювати навколо себе таку екосистему, у якій можна отримати корисні поради, інсайти, випробувати інноваційні підходи та постійно самовдосконалюватись. Окрема подяка прозвучала від слухачів за практичні поради та корисні  літературні джерела.

Дякуємо доцентам кафедри менеджменту Наталі Голіонко та Тетяні Соболєвій за організацію цікавого та результативного заходу!