Монографія "М.І.Туган-Барановський – вчений, громадянин, державотворець. До 150-річчя від дня народження"09 Листопада 2015р.

ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» опубліковано колективну монографію «М.І.Туган-Барановський – вчений, громадянин, державотворець. До 150-річчя від дня народження». У монографії висвітлені життя, наукова спадщина та громадсько-політична діяльність видатного українського вченого і громадського діяча, співзасновника Української Академії Наук М.І.Туган-Барановського (1865-1919). Основна увага приділена аналізу системи теоретичних поглядів ученого. Оцінці з позицій сьогодення його внеску в розроблення ключових проблем економічної науки та вирішення практичних завдань забезпечення економічного розвитку. Розкрито прогностичний потенціал та актуальність ідей М.І.Туган-Барановського у контексті сучасних суспільно-політичних та економічних викликів, що постали перед українським суспільством.
     Від кафедри історії та теорії господарства участь у підготовці даного видання взяла проф., д.е.н. Фещенко В.М. Для монографії нею підготовлено параграф «М.І.Туган-Барановський про народне господарство», де було розкрито новаторські методологічні підходи видатного вченого до аналізу різних сфер господарської системи суспільства.