Круглий стіл «Фізична економія М.Д.Руденка (1920-2004) і глобальна місія України», 10 грудня 2015 р.02 Листопада 2015р.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ СЕРГІЯ ПОДОЛИНСЬКОГО

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Запрошуємо Вас до участі у роботі круглого столу на тему:

«Фізична економія М.Д.Руденка (1920-2004) і глобальна місія України»,

який відбудеться 10 грудня 2015 року о 1300 у приміщенні Національної академії статистики, обліку та аудиту, ауд. 23.

Коло проблем для обговорення учасниками наукової дискусії
на засіданні круглого столу:

1)  Микола Руденко – мислитель, письменник, правозахисник: національна і загальнолюдська цінність надбань українського інтелектуала.
2)  Життя як найбільше диво: літературна творчість як форма втілення ідей Руденка-гуманіста.
3)  Правозахисна діяльність Миколи Руденка – форма відстоювання життєствердного мислення і діяння.
4)  Інтелектуальне credo Руденка-мислителя – філософа, космолога, економіста.
5)  Світоглядна вартісність філософської спадщини Миколи Руденка.
6)  Альтернативна космологія Миколи Руденка – український внесок у розвиток загальнолюдського антропокосмізму.
7)  Руденко-економіст: теперішня і прийдешня значущість доробку подвижника української наукової школи фізичної економії.
8)  Розвиток Миколою Руденком фізико-економічної парадигми Сергія Подолинського і академіка Володимира Вернадського.
9)  Фізико-економічне надбання Миколи Руденка – науковий внесок українства у розвиток світової економічної думки.
10) Інтелектуальна спадщина Руденка-мислителя як основа новітніх глобальних ініціатив України.

Умови участі в засіданні Круглого столу:
Для участі у роботі Круглого столу необхідно до 10 листопада 2015 р. (включно) надіслати заявку на участь у роботі круглого столу на електронну пошту kaf_fed@nasoa.edu.ua.

Адреса оргкомітету:
Кафедра фундаментальних економічних дисциплін Національної академії статистики, обліку та аудиту,
м. Київ, вул. Підгірна 1, каб. 604,
Тел. (044) 486 42 20    E-mail: kaf_fed@nasoa.edu.ua