Вітаємо переможців 85-тої наукової студентської конференції «Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти»26 Квітня 2018р.

У роботі секції «Історико-економічна спадщина як джерело інноваційних ідей для сучасної економічної науки та господарської практики» взяли участь 16 студентів, які виступили з доповідями, задавали питання та брали активну участь у дискусіях. Дякуємо всім учасникам за виявлену активність, зацікавленість історико-економічною проблематикою сучасних тенденцій розвитку економічної науки та господарської практики!

За результатами роботи секції було визначено переможців.

1 МІСЦЕКушнерик Ольга1 курс, спеціальність 6Е02. Тема доповіді «Історичний розвиток підприємництва в Україні у др. пол. ХІХ – поч. ХХ ст. та його відображення в економічній думці» (науковий керівник – Полюсевич Ю.Г., к.е.н., ст.викл. кафедри історії та теорії господарства)

2 МІСЦЕІвлієва Катерина2 курс, спеціальність 6і01. Тема доповіді «Індустріальна революція 4.0 та проблема зайнятості – повторення історії?» (науковий керівник – Лопух К.В., к.е.н., ст.викл. кафедри історії та теорії господарства)

2 МІСЦЕЯкимчук Антон1 курс, спеціальність 6Е02. Тема доповіді «Історичні витоки та розвиток агробізнесу в Україні» (науковий керівник – Тимченко Ю.В., к.е.н., доц. кафедри історії та теорії господарства)

3 МІСЦЕ Рубінківська Софія3 курс, спеціальність 6Е01. Тема доповіді «Інноваційні ідеї теорії економічних криз М.І.Туган-Барановського» (науковий керівник – Фещенко В.М., д.е.н., проф., проф. кафедри історії та теорії господарства)