Опубліковано Збірник матеріалів Всеукраїнського круглого столу "Сучасні економічні теорії: історія, методологія та перспективи розвитку"09 Січня 2017р.

Збірник включає доповіді учасників Всеукраїнського круглого столу «Сучасні економічні теорії: історія, методологія та перспективи розвитку», присвяченого пам’яті д.е.н., проф. Л. Я. Корнійчук (10 листопада 2016 року, м. Київ). Матеріали круглого столу охоплюють проблеми щодо місця і ролі теорії та історії в сучасній економічній думці, значення еволюції та плюралізму методологічних підходів у історико-економічних дослідженнях, місця української економічної думки у світовому науковому просторі, а також кризових проявів і новітніх тенденцій у розвитку сучасної економічної науки.
    Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей вищих закладів освіти.